2726
بعد از عقد محضر شما شام دادید یا اونا؟

بابام میخاست رستوران بغل محضر رزرو کنه اینا گفتن کروناس مامانم اینا گفتن باشه رستوران نریم بیاین خونه گفتن ن دور هم همه جمع میشن خطرناکه .... زمانی بود ک قرنطینه شد بود باز ارایشگاه بسته بودن و اینا خلاصه اونا من ناهار دعوت کردن مامان باابای متم شوهرم شام همین 

اگه اینطوره و مراعاتشون فقط برا دعوت کردن پدر و مادر شماست چرا حق داری ناراحت شی، شما بعد عقد دعوتشو ...

بابام خواست رستوران بگیر گفتن نه کرونا گفتن بیاین خونه گفتن نه من ناهار دعوت کردن فقط همه ام بودن خواهراش برادراش و عروسشون مامان بابای منم شام شوهرم دعوت کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابام میخاست رستوران بغل محضر رزرو کنه اینا گفتن کروناس مامانم اینا گفتن باشه رستوران نریم بیاین خون ...

اوک عب نداره حتما از کرونا باز دارن رعایت میکنن 

الان اگه دیدی راحت تر شدن به شوهرت بگو منو برا برا پاگشا باخانوادمو دعوت کنید 

الان اونا از شما انتطار دارن 

منم همین شرایطو داشتم البته ۶ سال پیش 

ما رسم شام عقد پسر باید بده رو داریم 

نه اونا دادن نه ما دوتابی رفتیم رستوران ما

بعد از یه ماه اینا اونا منتظر شدن ما دعوت کنیم منم گفتم اول باید شما دعوت کنید که همینم شد 

اوک عب نداره حتما از کرونا باز دارن رعایت میکنن  الان اگه دیدی راحت تر شدن به شوهرت بگو منو بر ...

من میگم بزارم برای عید دیگه :( ببینم عید چیکار میگنن اینک ب رو خودشون نمیارن برام واقعن حرص آوره

2728
من میگم بزارم برای عید دیگه :( ببینم عید چیکار میگنن اینک ب رو خودشون نمیارن برام واقعن حرص آوره

حرص نخور بخاطر کرونا میترسن و اود هم از شما انتظار دارن دعوت کنید 

زیاد تعصبی برخورد نکن ولی به شوهرت بگو رسمش اینه که دعوت کنید بگو از ماهم سردی و رفتار دیدی پس ناراحت نشید 

۴روز دیگه اگه یه مراسمی شادی یا عزا داشتید خانوادم نیومدن به دل نگیرید 

بابام خواست رستوران بگیر گفتن نه کرونا گفتن بیاین خونه گفتن نه من ناهار دعوت کردن فقط همه ام بودن خو ...

کار خوبی کردید، ولی کلا این موضوعی نیست که به خاطرش رابطه با همسرتو خراب کنی، خانواده همسرت این مدلی ان و شما نمیتونی تغییرشون بدی پس باید باهاش کنار بیای، خانواده شمام متقابلا با اونا همین رفتار رو میکنن که درستم هست.پس این قضیه هیچ ربطی به شما دو نفر نداره.

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       
ب خدا احترامشون میزارم حتی کمک مادرشوهرمم میکنم اوایل خاستم خودم تو دلشون جا کنم میرفتم میومدم ولی د ...

لطفا بیشتر فکر کن.این مشکلا وقتی بری سر زندگیت خیلییی بیشتر میشه خونواده های دوطرف و رفتارشون خیلی واضح روابط و زندگی دختر و پسر تاثیر داره

لطفا بیشتر فکر کن.این مشکلا وقتی بری سر زندگیت خیلییی بیشتر میشه خونواده های دوطرف و رفتارشون خیلی و ...

موافقم شدیدا.چون تجربش کردم کسایی که میگن نمی تونه تاثیر بذاره تو این شرایط قرار نگرفتن.

ما رسم داریم بعد عقد خونواده دوماد خوانواده و فامیل نزدیک عروس رو دعوت میکنه، البته عروسم دعوت میکنه ...

ما هم رسم داریم از محضر جمع میکنن همه رو میبرن

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
ب خدا نمیدونم چیکار کنم مستاصل شدم چرا هیچی ک دوست داشتم نشد برام شده یه عقده این عقده ام هر روز میک ...

تلافی فایده نداره گذشته ها فراموش کن با شوهرت بگو بخند 

تاثیرات خوبی میگیری ...شوهرت بکش طرف خودت

تو که خانواده شوهرت اینقدر برات مهم بودوقتی میدونستی نمیخوانت زوری اومدن برا پسرشون خواستگاری باید تمومش میکردی اصلا ادامه نمیدادی اگر بخوای بگی هی درس میشه خودتو گول زدی خواهرم ی خواستگار داشت همون روز اول خواستگاری معلوم بود زوری اومدن خیلی برا مهریه و مراسمات خواهرمو می اوردن پایین دامادمون به خواهزم گفت اگر دوست داری همه عمرت همینجوری خوردت کنن ارزشت بیارن پایین ادامه بده خواهرمم دید واقعا خانواده براش خیلی مهمه و پسره اختیاری از خودش نداره بیخیال شد. اما یکی از دوستام خانواده پسره نمیخواستنش اما اختیار کلا خود پسره بوذ هر جور دلش خواس عروسیشو گرفت هر کاری دلش خواس کرد خانوادشم هیچی الانم اصلا رفت و امد ندارن حتی اگر سالی ی بارم دعوتش کنن نمیره الانم کلی خوشبخته چون بی محلی اونا براش مهم نبود مهم شوهرش بودکه تو مشتش بود

تو که خانواده شوهرت اینقدر برات مهم بودوقتی میدونستی نمیخوانت زوری اومدن برا پسرشون خواستگاری باید ت ...

شوهر منم تو مشتمه هوام داره ولی من نمیدونم چه مرگم شده. واقعن تا قبل عقدم برام مهم نبود اصن ب شوهرم حتی گفته بودم اگ نمیخان نیان خاستگاری میگفت نه اینطوری نیست داری اشتباه فک میکنی

2706