2410
2553
نه بحث اعتیادوخیانت منظرم به شمانبودکلی گفتم.بیشترمرداچهرواقعی شونوتوعقدنشون میدن دیگه چون فکرمیکنن ...

مریی عزیزم برام واقعن دعا کن منم اخه اخلاقم بد شده و دست خودم نیست :(

سالی که نکوست از بهارش پیداست خودتو آماده کن برای زندگی با یه مشت آدم بیشعور و بی معرفت و یه عمر حسرت و سختی واسه خودت و بچه هات.خانواده ی شوهر منم فقط اومدن منو عقد کردن و رفتن نه رسم و رسومی نه دعوتی نه هدیه ای و نه محبتی بیچاره خانوادم چقدر حرصمو خوردن.الانم که ۵ سال از زندگیم میگذره همینه...انقدر دلمو خون کردن که افسردگی گرفتم بچم اصلا نمی شناستشون از بس با محبتن. اگه شوهرت پشتت باشه میتونی خوب زندگی کنی ولی اگه نیست یه فکر اساسی بکن چون خانواده ها حداقل تو کشور ما خیلی مهمن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها رفتن ب بابام اینا گفتن کروناس و اینا ؛(  ولی همه بودن خیلی ناراحت شدم منم پسر و عروسشون ب ...

فقط پدرمادرت زیاد بودن بخاطر کرونا نباید میرفتی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خودت میگی چرت و پرت بعدم کلا برا رفت و آمد با خانواده شوهر طوری برو ک تعادل داشته باشه فکر کردی ک ...

خونه هامون نزدیکه ولی من فقط یه جمعه اونجام ک عصرم میام خونه همین فقط اونم نه هر هفته دو هفته یکبار اینطوری

2720
فقط پدرمادرت زیاد بودن بخاطر کرونا نباید میرفتی

خوب من نمیدونستم اینطوری قرار بشه تابستون بود و اوج کرونا گفتم درست میشه حتی بعد عقدم همین بود بازم گفتم بعدش درست میشه ولی نشد

خب کروناست، ما واقعا مهمونیامون تعطیله حتی خواهر و برادر بلاخره هر یه نفر ممکنه با چندین نفر در ارتباط باشه، خونه پدر و مادرهام طوری میریم که همه باهم اونجا نباشیم شلوغ شه

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       
سالی که نکوست از بهارش پیداست خودتو آماده کن برای زندگی با یه مشت آدم بیشعور و بی معرفت و یه عمر حسر ...

دقیقن اینا ام انگار از رسم و رسوم هیچی نمیدونن تو بله برونم داییم گفت بنویسیم تو کاغذ اخه داییم مهر برد بالا ولی ننوشتن باباش یک هفته موند ب عقد مهر من اورد پایین اونچبزی ک من نمیخاستم اصن جنگ من و بابامم شروع شد بابام میگفت قبول کن منم میگفتم نمیخام اخرم بابام و باباش بریدن :( 

خب کروناست، ما واقعا مهمونیامون تعطیله حتی خواهر و برادر بلاخره هر یه نفر ممکنه با چندین نفر در ارتب ...

خوب ما ام جایی نمیریم اصن ........... ولی خوب اونا همشون میان خواهراش عروسشون و برادرش همشون شاغلن :/ بابا و مامان من و خود من همش خونه ایم 

بعدم همه جا میرن اوایل خودم میگفتم کروناس اینطوری ان وقتی میبیتم همه جا میرن میان از دکتر تا ارایشگاه ناراحت نشم؟؟

2714

استارتر خواهر گلم 

منم باهمسرم7سال دوست بودم فامیل بودیم با اجبار همسرم اومدن خواستگاری 

خانوادش اینقدر سردن اینقدرسردن که حد نداره 

منم اویل هیلی غر زدم خیلی 

رفت امدم ماهی ی بار بود رسمی میریم ومیام 

کاری بهشون ندارم اونا هم الحمدالله کاری ندارن 

خودتو اذیت نکن با زبون شوهرتو بگیر دستت 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
استارتر خواهر گلم  منم باهمسرم7سال دوست بودم فامیل بودیم با اجبار همسرم اومدن خواستگاری  ...

دقیقن خانوادش ناثیر گزاشته رو زندگیم و دوس داشتنم اصن فکر نمیکردم اینجوری شم میام ب شوهرمم بگما چون بخشیش گفتم و از چشماش افتادم هر روز بحث داریم میریزم تو خودم سر چیزای بیخود دگ دعوا ب پا میکنم امشب دلم عمیقن خاست کاش دوس بودیم دلم برای اون دوران تنگ شد 

دقیقن اینا ام انگار از رسم و رسوم هیچی نمیدونن تو بله برونم داییم گفت بنویسیم تو کاغذ اخه داییم مهر ...

پس خدا صبرت بده.به خدا من یه دختر شاد و پر انرژی بودم از وقتی وارد این خانواده شدم وا رفتم خب نمیشه نادیده گرفتشون چون جزئی از وجود شوهرت هستن و مطمعنا یه سری اخلاقاشون تو وجود شوهرتم هست...خواهر شوهر منم سر مهربرونن گریه می کرد و میگفت زنی که مهریه داره زندگی بکن نیست هی تو گوش شوهرم پچ پچ میکرد.موقع ازدواج خودش که شد با اینکه ازدواج دومش بود چندین برابر من مهریه می خواست و تا خونه به نامش نزدن بله رو نگفت.

خوب ما ام جایی نمیریم اصن ........... ولی خوب اونا همشون میان خواهراش عروسشون و برادرش همشون شاغلن : ...

اگه اینطوره و مراعاتشون فقط برا دعوت کردن پدر و مادر شماست چرا حق داری ناراحت شی، شما بعد عقد دعوتشون کردید؟

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       
پس خدا صبرت بده.به خدا من یه دختر شاد و پر انرژی بودم از وقتی وارد این خانواده شدم وا رفتم خب نمیشه ...

دست رو دلم نزار قبل اینک اصن خریدای عقدمون کنیم خاهرش بهش زنگ رد شوهرم عادت داره بزار رو بلندگو نمیدونس من پیششم گفت اره ایشالا خریداتون گرم طلا انقد و این حرفا گفت منم زمان ازدواج رفتیم مادرشوهرم گفت اون گرون بردار من اون ارزون برداشتم ب خدا انقد این حرفش ناداحت شدم خوب ک چی مثلن داشت شوهرم پر میکرد :( 

خوب من نمیدونستم اینطوری قرار بشه تابستون بود و اوج کرونا گفتم درست میشه حتی بعد عقدم همین بود بازم ...

خب اگه خودتم میدونی واقعن بخاطر کروناس دلگیر نباش گرچه یه پدر مادرت چیزی نبود تواین اوضاع این مسائلم هس همه اونایی که عقدن یا عروسیشونه همینجور درگیرنن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706