2737
2734
به خاطر چیزای الکی داری اول بسم الله زندگی رو به کام جفتتون تلخ میکنی .... سرویس طلا هدیست قرار نیس ...

هر روز سعی میکنم بزارم کتار ولی با ی حرکت از شوهرم عقده هام باز میشه خودم با دوستام مقایسه میکنم میبینم اصن هیچی ب دلم نبوده :(  همه سعی ام میکنم بیخیال شم ولی ۱۰ روز خوبم ۲۰ روز بد :(

من همچین نظری نداشتم شما اشتباه ریپلای کردی کاربر دیگه ای نوشت جلو بچه ایندم شرمنده نباشم من جواب او ...

متوحه شدم ، منم حرف شما رو تایید کردم و گفتم مگه قراره اینا رو واسه بچمون تعریف کنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعصاب خودتو خورد نکن 

برای سرویس طلا کمتر کسی عروس میبره 

مهریه که خانواده دختر باید اول بالا بعد توافق میشه و دختر جز قبل مراسم تعیین مهریه و...حرف میزنه بعد سکوت میکنه ....دعوت خانوادت نکردن شاید رسم نداشته باشن شاید کم دست باشن ...خودت رو با این چیزا ناراحت نکن همسرتم بکش طرف خودت وگرنه معلوم نیست چه میکنه ها

دوران نامزدی دوران اشنایی باروحیات  واخلاق ورفتار وگفتاروحرکات وسلیقه  افکارهمدیگست وقتی باهم جورنمیشین چراخودتونومجبوربه یک زندگی اجباری خالی ازعشق میکنیدفقط بخاطراینکه مانامزدهستیموبخطرحرف مردم.چرادختراوقتی نامزدمیکنن حتمابایدباهمون شخص ازدواج کنه.یکی تاپیک میزنه که بانامزدم عقدم ونامزدم معتاده وبه من خیانت میکنه نمیدونم چیکارکنم ماعقدکردیم ورابطه هم داشتیم  .ادامه بدم یاطلاق بگیرم.؟ وبه نظرم عقددایم تودوران نامزدی اشتباهه چون دوران اشنایی هست .خب چرابایدیک دخترخودشومجبورکنه باهمچین ادم کثیفی زندگی وایندشوبه لجن بکشه.واقعاناراحت کنندست.😑😔😪

2731
مم انتخابشون نبودم :( اونام ام مذهبی ان و دوست بودیم با هم ۷ سال :( اصن انگار از من خوششون نمیاد منم ...

ببین مذهبی بودن ب چادر و یقه اخوندی نیست

مذهبی یعنی ببین خدا چی دوس داره

حالا شما پوششت پسند اونا نیست یا رفتارت بنا نیست اونا با تو سرد باشن

محبت و عشق یکی از دستورهای پیامبر و ائمه

گذشت یکی از پایه های دین اسلامه

پ اینا مذهبی نیستن

فقط طبق دستورهایی ک از بچگی شنیدن رفتار میکنن

شما هر وقت اونا رو دیدی احترام بذار 

ببین خواهرانه بهت میگم تو شوهر کردی اول و آخر میخواهی با این شوهرت زندگی کنی پس حتی این مسائل برا ...

من ک ۷ سال عاشقانه شوهرم میپرستیدم سرد شدم ازش خیلی ام سرد شدم :( باورم نمیشه دعواهامون انقد بد شده اصن فکرشم نمیکردم میگفتم با اون خوشبخت ترینم :( نمیدونم شاید چون خانواده اش اصن تحویلم نمیگیرن حالم بده 

ببین مذهبی بودن ب چادر و یقه اخوندی نیست مذهبی یعنی ببین خدا چی دوس داره حالا شما پوششت پسند اونا ...

ب خدا احترامشون میزارم حتی کمک مادرشوهرمم میکنم اوایل خاستم خودم تو دلشون جا کنم میرفتم میومدم ولی دیدم بیشتر دارم تبدیل ب کوزت میشم بیخیال شدم نرفتم ب خدا بی منتم کاری میکردم اولا مثل مامان بابای خودم دوسشون داشنم ولی الان ن

دوران نامزدی دوران اشنایی باروحیات  واخلاق ورفتار وگفتاروحرکات وسلیقه  افکارهمدیگست وقتی ب ...

عزیزم من ۷ سال با شوهرم دوست بودم مشکل خیانت و اعتیاد و اینا ام نداره فقط بعد عقد بحثامون شروع شد اونم اصن سر چرت و پرت

2738
اعصاب خودتو خورد نکن  برای سرویس طلا کمتر کسی عروس میبره  مهریه که خانواده دختر باید اول ...

ب خدا نمیدونم چیکار کنم مستاصل شدم چرا هیچی ک دوست داشتم نشد برام شده یه عقده این عقده ام هر روز میکوبم تو سر شوهرم :( خودمم دگ خسته شدم چرا اینطوری شدم من ک این مساعل برام اصن مهم نیس انگار کم محلیشون عذابم داده میخام تلافی کنم 

من ک ۷ سال عاشقانه شوهرم میپرستیدم سرد شدم ازش خیلی ام سرد شدم :( باورم نمیشه دعواهامون انقد بد شده ...

اشاباه میکنی

بخاطر خانواده اش ازش سرد شدی

واقعا مسخره

ببین کلی بهت بگم

مثلا اون دوستی ک خودتو مقایسه میکنی  تو بگو بهترین و خوشبخترینم باشه بازم تاثیری تو زندگیه تو داره یا نه

یا خانواده همسرت بهترینم باشن تو رو سرشون بذارن بازم بدون شوهرت بهت این همه  محبت میچسبه یا نه

چرا خانمای ایرانی اصل رو ول میکنن مسچسبن ب فرع

اول و اخر این همسرته برات میمونه

رک بگم جاهل و نادان داری رفتار میکنی

ب خوبیهای همسرت نگاه کن

بهش احترام بذار

اونم باور کن ناراحته  و غرور داره

یه کم عاقل باش

عزیزم من ۷ سال با شوهرم دوست بودم مشکل خیانت و اعتیاد و اینا ام نداره فقط بعد عقد بحثامون شروع شد او ...

نه بحث اعتیادوخیانت منظرم به شمانبودکلی گفتم.بیشترمرداچهرواقعی شونوتوعقدنشون میدن دیگه چون فکرمیکنن همه چی تموم شده.کوشش کن بجای بحث اروم باهاش صحبت ومشکلات وخواسته هاتوبهش بگوببین چقدوتاکجاگوش میده واهمیت میده بهش .انشالله که زندیگی پایداروشادوپرازخوشبختی باهم داشته باشین💞

مگه پاگشات نکردن تنها رفتی؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
عزیزم من ۷ سال با شوهرم دوست بودم مشکل خیانت و اعتیاد و اینا ام نداره فقط بعد عقد بحثامون شروع شد او ...

خودت میگی چرت و پرت

بعدم کلا برا رفت و آمد با خانواده شوهر

طوری برو ک تعادل داشته باشه

فکر کردی کارتون ب طلاق بکشه چی میشه

ککشونم نمیگزه

میرن یه همسر دیگه برا پسرشون پیدا میکنن

فکر کردی میمونن بی عروس

این مسائل مسخره رو بریز دور

اشاباه میکنی بخاطر خانواده اش ازش سرد شدی واقعا مسخره ببین کلی بهت بگم مثلا اون دوستی ک خودتو مق ...

حق با توعه کاملن خودمم ب این موضوعت فک میکنم ولی رفتارم نمیتونم کنترل کنم از مهر ک عقد کردم همینه داستانم خووم نصیحت میکنم باز شروع میکنم گیر میدم ی یه چیزی خودم پیر کردم قشنگ 

2706