1874
2019

اره شاید دائم شد دعوت کردن 

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
2033
عقدم الان .۵ ماه عقدم :( اصن پدر مادرم دعوت نکردن

چه بده اینجوری 

یاد گرفتم ازهمه دورم آتو جمع کنم تبدیل به اسلحه کنم ...درددلارو بشنومو وقت دعوا همون درددلاشونو مسخره کنم😏...تعجب نکن اخه فهمیدم خوب بودن من بازتاب نداره 🙃
عقدم الان گفتم مجموعا ۸ ماه شده 

خب شاید بخاطر کرونا میترسن

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
چقدر بی درک ،مستقیم بهشون  بگو خانواده من نیازی به دعوت ندارن اما حداقل دعوت کنید تو اینده جلو ...

با شوهرمم ۷ سال دوس بودم از زمان عقدم انقد حاشیه دار شد داستانمون اصن خوشم نیومد نسبت ب شوهرمم سرد شدم سرویس ک نبردن انتخاب کنم سر مهرم ک زار زدم مهریه کم :( اصن عقده هاش موند رو دلم و عصبی شدم همش با شوهرم بحث داریم اونم چرت و پرت از دستم همه چی خارج شده انگار

حق داری دلخور باشی خیلی بی تفاوتن انگاری 

باور کن خودمم دعوت نمیکنن اوایل شوهرم میگفت مادرم دعوت میکننه ولی دیگه نگفت مامانش گفت خونه خودت بیا منم کم میرم میام ب منم اصن زنگی چیزی نمیزنن منم زنگ نمیزنم اصن 

خانواده شوهر منم همین شکلی بودن عوضیا.شب عروسی هم ساعت ۱۱ ول کردن رفتن خونشون.۱ سال و نیمه ازدواج کردیم اصلا پاشونو خونه ما هم نذاشتن.کلا انگار از اول پسری نداشتن

خوابم میاد همش😐
چرا باید بخاطر این مسئله جلو بچه ایندشون شرمنده بشه؟

چون خانوادش میگن بابات ارزه نداشت به شب مارو دعوت کنه مساله تا اخر عمر کش میاد و بچه هم سالها بعد باید میانجی گری کنه 

مثل خود من با پدر و مادرم که همیشه این حرفا تو بحثاشون میاد 

بگو خودتون نمیگید من ابرو دارم ؟؟ ازدواج کردم جلو پدر و مادرم سربلند باشم و بگم حامی جدید دارم  ...

میگم انقد سر مساعل کس شر بحث کردم باهاش بخاطر خانواده اش مغزم پره هیچ چیزم دوس نداشتم حتی سرویسم زیر لفظی بهم دادن :(

1718