2726
عنوان

چی گیر افتادیم ار دست این مادرا

| مشاهده متن کامل بحث + 1301 بازدید | 116 پست
بگو

امیدوارم ناراحت نشی 

ببین تو میترسی خب میترسی اگه یه وقت ازدواج کردی زنتم عین مامانت بهت گیر بده کلا خونه تکونی کنی کلا دیگع همه کارا با تو باشه این ترس و از وجودت بیرون بریز  زندگی مشترک خیلی فرق داره با زندگی کنار پدرمادر . وقتی که ازدواج کردی خب وقتی با عشق واسه همسرت کار جزئی انجام دادی خودت لذت میبری زنتم همینطور کارای خونه با عشق و علاقه انجام میده 

شما متوجهید تربیت بچه یعنی چی؟ سیستم اموزی مدارس فنلاند و ژاپن  و... در جهت اموزش اینه که چیزی ...

من نگفتم بشینه بخوره بخوابه

نمیگمم کمک مادرش و زن ایندش نکنه

میگم نمیشه زوری بهش یاد داد

از این کار متنفر بشه فردا بکشیشم ی لیوان برا زنش جا ب جا نمیکنه کار ده نفرو از زنش میکشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیخواید خیلی خداپیغمبری باشید غرب زده هم نشیدلطفا. حدوسط ازهمش بهتره. یک سری کارای سنگینه خونه بامرده ولی مردی که گوشت ریزکنه قرمه درست کنه دچارمشکلات جدیه که مامیگیم خااااله زنک.ولی من حتی به شوهرم میگم یک غذایی درحدخودت بلدباش من نبودم ازگشنگی نمیرید. ولی یه کارایی مختص کدبانوی خانه اس

2728

فکر کنم نوشتی مادرت پرستاره. خودت راضی میشی مادرت با اون شغل سخت و شیفت شب هزار زحمت بیاد بهترین غذا بذاره جلوتون و جوراب هاتونم بشوره و هزار کار دیگه. احتمالا دو قورت و نیم تون هم باقی باشه. اینجوری میخوایی؟ مردونگی به قرمه سبزی درست نکردن نیست مردونگی به اینه که بتونی زنت درک کنی

من و خدا
حالا حامله باشه یه چیزی کمکش میکنم نه دیگه همه کارو بکنم

خب مطمن باش زنت هم همه کارهارونمیدازه گردنت.چون صددرصدوسایل خونه واشپزخونش براش شدیدباارزشه که اگه بیوفته دست مرداهیچی ازش نمیمونه.ولی یادبگیرتاهرچندوقت یبارکه مجبورشدی کارکنی  همه خونه روبه فناندی.

ای خودااا عجب گیری کردی دوبار خراب کاری کن دیگه بهت کار نگه بعدش بشین باهاش صحبت کن بگو من دوست ند ...

من نمیدونم چرا پدرای ما بیرون کار میکنن کمک مادرمونم بودن و هستن  

مادر منم شاغل بودن با وجودی که هیچ وظیفه ای نداشتن

تو خونه چیزی جز رفاقت پدرمادرم ندیدم تو همه چیز برابری بوده تو همه چیز تقسیم وظایف بوده

حالا شما هی بیاید شعار مرد سالارانه بدید ببینم جامعه به کجا میرسه در اینده

اول كه رسيدين خونه

با دوش گرفتن و اينا خودتونو مشغول كنين

بعد شروع به مطالعه يه چيزي بكنين كه فكر نكنن خيلي وقت ازاد دارين

بعد شامم ظرفارو بشورين اينكار باعث ميشه كمتر گير بدن و بالاخره اين كارارو بلد بودن، لازمه

بعدشم هي بگين وايييي چقدر خسته شدم امروز :)))

از نظر غذايي هم

غذا درست كردن واقعاااا كار بامزه ايي :)) اون غذاهاي كه دوست دارين و بگين بهتون اموزش بده

ببينين مادر شما يه مادر تحصيل كرده ي شاغل بوده كه حداقل ٤ تا بچه ام بزرگ كرده

بسييييار كاربلده ^_^ فك كرده اينجوري براتون بهتره

اگرم خواست قرص و اينارو باز يادتون بده، بگين من الان يادم ميره :| هروقت زن گرفتم تو دوران نامزدي همه ي اموزشاي لازم بده

امیدوارم ناراحت نشی  ببین تو میترسی خب میترسی اگه یه وقت ازدواج کردی زنتم عین مامانت بهت گیر ب ...

حرف شما درست من ترسم فقط خیانته خودت میدونی بدترین درد یکی از دست دادن فرزند یکی خیانت بیشتر درد بزرگی هست نمیشه درستش کرد قبول دارم اکثر مردا خیانت میکنن ولی منم دیدم زن هم خیلی خیانت میکنه خیلی میترسم از اون روز حتی فکرشو میکنم مخم نمیکشه دیگه چی برسه واقیعت

حواستون به بعضی حرف ها و بعضی کارا باشه چون خیلی وقتا ببخشید کار چسب زخمو نمی کنه !

به نظر من کلا انصاف نیست و توقع بی جایی هست 

ینی چی یه مرد هم بیرون کار کنه هم تو خونه پس بفرمایید ی زن دیگه همون کار خونه هم انجام نده چکار کنه؟؟؟دیگع ی غذا درست کردن و جارو زدن و شستن چندتا دونه ظرف منت گذاشتنی نداره آقایون کار میکنن و کرایه خونه ولباس و قبض و خونه و ماشین و مواد غذایی و هزارتا کوفت دیگه فراهم میکنن پس خانما باید بشینن خودشونو باد بزنن؟؟؟البته حرفم با خانمهای خونه دار نه کسانی ک شاغلم هستن ،در اون صورت چون هر دو دارن واسه زندگی تلاش میکنن کارا باید نصف شه

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  

من ی زن شاغلم هم بیرون کار میکنم هم کارای خونه . چطور ی زن میتونه و انتظار ازش میره که علاوه بر این بچه داری و شوهر داریم بکنه بهش نمیگن آرنولد تازه میگن ضعیفه ولی مرد بره بیرون فقط کار کنه تو خونه کار نکنه بچه داری نکنه شده مرررررت جمع کنید این فکرارو مادرت خوب کاری مبکنه  . خودشون شاغل بودن میدونن چقدر سختی داره . منم اوایل ازدواج چون شوهرم یاد نگرفته بود سختی کشیدم ولی الان باهم خونه داری میکنیم همه کارا نصف کردیم هر دو هم بیرون کار میکنیم ولی ی مشت ابله تو فامیل شوهر میبینن شوهرم کمک میکنه میشینن مسخره میکنن چرا که بیشعوری و لمپنی خودشونو توجیه کنن 

به نظر من کلا انصاف نیست و توقع بی جایی هست  ینی چی یه مرد هم بیرون کار کنه هم تو خونه پس بفرم ...

اگر توافق کردن مرد به جای خانمه هم بیرون کار کنه و ماهانه بیاد درامدی که میتونه طرف کارکنه را حداقل نصفشو به خانمه بدن و خانمه قبول کنه بشینه خونه کار خونه کنه نه دیگه اعتراضی نیست چون قبول کردن و اینم یک نوع تقسیم وطایفه . ولی نه اینکه مردای ایران میان میگن حق نداری بری سر کار به خانمشونم پول نمیدن ته تهش با هزارتا التماس و سیاست باید از مرده پول بگیرن . تازه بچه دار میشن چز چهارتا ماچ کردن به بچه تو هیچ کاری کمک نمیکنن . 

من نمیدونم چرا پدرای ما بیرون کار میکنن کمک مادرمونم بودن و هستن    مادر منم شاغل بودن با ...

ببین وقتی یه مرد داره بیرون کار میکنه و زن خانه دار

واقعا ظلم مرد باز بیاد خونه گوشت خورد کنه و سبزی پاک کنه

خودمن تو خونه ام،شوهرم ۱۳ساعت بیرونه،، حالا بیاد خونه باز  بهش دستور بدم کار کنه درسته؟؟؟؟

🤵‍♀️💗🕊
2706