2733
2734
قبله دیوار حیاط هم میشه گذاشت ولی تا جایی ک میتونی دفن کن

من متوجه نشدم ما باغچه داریم تو باغچه میشه ؟ یعنی چی قبله ؟ قبله ما کجه؟ میشه توضیح بدی منم متولد ۶۸مجردم

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من متوجه نشدم ما باغچه داریم تو باغچه میشه ؟ یعنی چی قبله ؟ قبله ما کجه؟ میشه توضیح بدی منم متولد ۶۸ ...

اره تو باغچه میشه

نه دقیقا دقیقا مثل قبل نه..مثلا قبله حیاط رو به شمال هس شما هم رو ب شمال دفن کن مثلا غرب حیاط دفن نکن

حتما نتیجه میگیدی عزیزم

ببین من تو برگه دفتر نقاشی نوشتم با مداد یعنی برو تو حیاط رو به روی قبله وایستا و همونجا رو بکن و ب ...

قربونت بشم ان شالله هممون جواب بگیریم اگه انجام دادم و جواب گرفتم صدصلوات برای خوشبختیت می فرستم 🙏میگم نوشتنش چندساعت وقت می بره؟

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد
2728
من متوجه نشدم ما باغچه داریم تو باغچه میشه ؟ یعنی چی قبله ؟ قبله ما کجه؟ میشه توضیح بدی منم متولد ۶۸ ...

یعنی فک کن میخای تو باغچه نماز بخونی کدوم سمتی می ایستی؟ همون سمت وایسا بعد بشین بعد باغچه رو چال کن سوره رو دفن کن.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود.... 💔 
قربونت بشم ان شالله هممون جواب بگیریم اگه انجام دادم و جواب گرفتم صدصلوات برای توشبختیت می فرستم 🙏م ...

ممنونم عزیزم

حتما نتیجه میگیری

من روزی دو صفه از قرانو مینوشتم تقریبا یه هفته ای تما شد

والا ورزش و درس مشغول میکردم خودمو اما الان ک کرونا ست همش خونه ام خیلی سختمه.. زن داداش و بقیه موار ...

درسته ، اما فراموش نکن این روزها تکرار نمیشه.زندگی همیشه سختی و آسونی داره.باید بتونی مدیریتش کنی.به حرف همه توجه نکن.بخودت بگو که قراره بهترینها برام پیش بیاد.البته که اجتماعی بودن خیلی تاثیرداره.الان کروناس اما چندماه دیگه انشااله باز همه چی درست میشه.از وقت الانت استفاده کن .ضمنا فراموش نکن هر دلی یه غصه داره.فقط اونی موفقه که بتونه روزهای سخت رو مدیریت کنه.موفق باشی عزیزم.و امیدوارم کسی پا توی زندگیت بذاره که واقعا باهاش خوشبخت شی.

گریه نمیکنم.....نه اینکه دل سنگ باشم.....ریمل گررررونه😂😉
2738
خیلی ممنون. از خدا طلب خیر میکنم براتون

منم 28 سالمه دارم جدا میشم بچه ندارم ولی ازدواجم فامیلیه دیگه از فامیل که مطمئنم خاستگار ندارم بنظرت منم ازدواج میکنم؟!؟ از طلاقت پشیمون نیستی؟بنظرت طلاق گرعتن درسته؟یا تحمل کنم

درسته ، اما فراموش نکن این روزها تکرار نمیشه.زندگی همیشه سختی و آسونی داره.باید بتونی مدیریتش کنی.به ...

درسته عزیزم مرسی از دلگرمیت.شماهم خوشبخت شین انشالله 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود.... 💔