2726
عنوان

اخ جدایی چقد سخته همه خاطرات یادم اومد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1360 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرمنم خیانت کرده منم دارم جدامیشم میگم یعنی ممکنه بعدا پشیمون بشم🤔

اول به این فک کن اگر تو خیانت کرده بودی شوهرت حاضر بود بازم باهات زندگی کنه؟

تاپیک‌ها و کامنت‌ها، طنز و تخیل است؛ جدی نگیرید!
2728
بیا بغلم عزیزم    

😔😔🌹❤

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
اول به این فک کن اگر تو خیانت کرده بودی شوهرت حاضر بود بازم باهات زندگی کنه؟

هرگز

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

خیلی سخته هنوز بوی عطرش رو از چند کیلومتری احساس کنی ...خیلی سخته بری جایی و خاطرهاش یهو یادت بیاد ک با اون اینجا بودی و از همه سخت تر اینه ی روز بی صدا بدون هیچ چون چرایی بره که حتی ی شماره از خودش نزاره ازش بپرسی چرا 

اخ دلم گرفته

دلم میخاد زار بزنم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2706