2733
2734

خوابم نمیبره لرز دارم قلبم درد میکنه و حالم اصلا خوب نیست

دلم واسه بوسیدنش تنگ شده واسه زیر چشمی نگاه کردناش واسه دستای مردونش😭

دلم تنگ شده دستامو بگیره و ول نکنه

هروقت میرفتم پیشش من دستام یخ میکنه همیشه چند دقیقه فقط دستمو گررم میکرد 

دلم واسه خندیدنش تنگ شده

دلم تنگ شده واسه مسخره بازیاش

دلم بغلشو میخواد😭😭

چرا وقتی ادم باید جدا بشه و خیانت دیده همه این چیزا یادش میوفته و عقلش از کار میوفته؟😭اینقد دلتنگشم هرلحظه امکان داره بهش زنگ بزنم و بگم اشکالی نداره خیانت کردی 😭😭یه عاشق چقد میتونه احمق باشه

مگه میشه🤤

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

فقط یه لحظه به این فکر کن که همه اون خندهای یواشکی و حسایی که فکر میکردی ماله تو هست همش توهم بوده و با یکی دیگه یا چندتا دیگه به اشتراک گذاشته بوده .ناخودآگاه دلت سرد میشه باز میشینی سره جات 

چی

شوهرمنم خیانت کرده منم دارم جدامیشم

میگم یعنی ممکنه بعدا پشیمون بشم🤔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738
بشین سر جات فرح    

سلام

شنبه وقت محضر داریم😔

2706