2726
عنوان

امشب چت خواهرشوهرم و مادرشوهرمو خوندم درمورد من نوشته بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 2368 بازدید | 93 پست

شما خیلی کار زشتی کردی که بی اجازه به گوشی مردم دست زدی. خیلی فرقی با اینکه بی اجازه از دیوار یکی بالا رفته باشی نداره. البته اشتباه اصلی رو همسرتون مرتکب شدند که اجازه دادند در امانتی که پیشش بوده خیانت بشه. کار شما خیلی زشت تر از حرف های اون خانم بوده متاسفانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چجوری چتشون رو خوندی؟ راستش من اگه یکی گوشیم رو بگیرع دستش و بره تو برنامه ی خصوصیم بلایی سرش میارم تا آخر عمرش یادش نره😑😑😑😑

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
برام مهم نیست ولی واقعا راست میگن نباید آدم صمیمی بشه

سرک کشیدن هیچ وقت عاقبت خوشی نداره، بالاخره از توش یه چیزی در میاد، کار شما خیلی خیلی اشتباه بوده که خوندی... اصلا چطوری خوندی؟؟ گوشی مادرشوهر و خواهر شوهر رو قایمکی برداشتی؟! واقعا زشت بوده کارت!!!! 

خانوما کسی نظری نداره؟؟؟

عزیزم ول کن اصلا به روشون نیار که حرمتا شکسته نشه تو کار خودتو بکن ول کن.یعنی تو خودت نشده با مامانت راجع به خونواده ی شوهرت حرف بزنی یا مامانت راجع به عمه هات چیزی بگه؟

چرا

بالاخره وقتی شما منزل کسی تو ظرف شستن کمک میکنید از روی احترام هست 

وقتی اونا فک میکنن دارن شمارو تربیت میکنن از روی بیشعوری 

بعد به همدیگه هم خبر میدن چجوری دارن باهات رفتار میکنن؟!   

پس شما دیگه تو کار خونه بهشون کمک نکن 

2706