2703
2553

اون همه کادو خریدم شیرینی خریدم پروفایل و استوری گذاشتم سوپرایز کردم بابامو حتی گفتم کادوت و دوست نداری بریم عوضش کنیم اون وقت یه حرفی زد بهم که بدجور دلمو شکست فقط با بغض بازم بهش گفتم روزت مبارک بابا اومدم تو اتاق😢😢😢الانم دارم گریه میکنم صدام زد گفت ناراحتی گفتم نه بنظرتون کارم بد بود؟😢

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

یه سوال تو واتساپم‌کسی رو بلاک کنی نمیبینه پروفایلتو؟؟

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
یه سوال تو واتساپم‌کسی رو بلاک کنی نمیبینه پروفایلتو؟؟

نمیبینه

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
2714

عزیزم پدرها مثل مامان ها که نیستن هرچی به ذهن شون می رسه میگن

فکر نمی کنن ما ناراحت میشیم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706