2737
2734

مثل همیشه نیستم که همه جارو میسابیدم الان یه مدته تمیز الکی میکنم وتموم

چیکار کنم

خونمم بزرگه اگه اساسی تمیز نکنم دیگه خیلی بد میشه الان شاید چند روزه طبقه بالارو یه جارو نکردم☹️

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

خیلی بده هفته ای یبار اساسی تمیز کن .. طول هفته سطحی

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

برو خدا تو شکر کن مث من وسواس نیستی .... هرروز صبح گردگیری و تمیزکاری میکنم روز دو بار خونه رو جارو میکشم سه بار حیاط میشورم یک روز در میون همه ظرف ها رو وایتکس میکنم هر رروز حموم میرم حتی بعضی وقتا روزی دو بار میرم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اگ هر شب دستشویی و حمام رو جرمگیری نکنم اصلا خابم نمیاد .... خودمم خسته شدم از دست خودم 😒😥😔

مادر بزرگم همیشه میگ .‌.. هر چقد با دیگران خوب باشی بدی میبینی ولی بر عکسش هر چقد بد باشی همیشه بهت خوبی میکنن .... واقعا راس میگه