2737
2734

دوستان چقدر قبول دارین کسی که واقعا بخوادتون خیلی راحت میاد به پدر مادرتون صحبت میکنه میاد خواستگاریتون دیگه نیازی به طولانی شدن مدت دوستی ، خواهش تمنا کردن از دختر و از پسر معلوم نیست تکلیفم دور زدن و دروغای متعددش نیست ؟! البته واسه دخترای ۲۵ به بالا این میگم درک میکنن چی میگم !

دیگه نیازی به انرژی گذاشتن بیهوده اینکه آرامش ذهنی از دست بره نیست یه کلام بخواد میاد خواستگاری رسمی نخواد هم نمیاد دیگه این کلنجار رفتن ها هم بیخود همش !

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من موافق ازدواج بلافاصله بعد دوستی نیستم. چون شناخت طرف مقابل احتیاج به زمان داره. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2731
من موافق ازدواج بلافاصله بعد دوستی نیستم. چون شناخت طرف مقابل احتیاج به زمان داره. 

خوب عزیزم صحبتت درسته اما من خودم این آشنایی ها در قالب خانواده میپسندم نه مخفیانه 

به شدت موافقم که کسی که واقعا عاشق طرف خیلی زود میره خواستگاریش ، نه الان زوده و بزار بیشتر باشیم و نه فعلا برنامه ندارم و تو فلانی و ...اینا که مشخص فقط میخاد رابطه رو کش بده چون تعهدی هم نداره و براش آسون ترین راه.اما کسی که قصدش ازدواج ببین و بزار و بعدا و ...نداره جدیه تصمیمش و میاد.اونم یه عمر میکشونت با خودش آخرشم حاجی حاجی مکه.

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱
2738
خوب عزیزم صحبتت درسته اما من خودم این آشنایی ها در قالب خانواده میپسندم نه مخفیانه 

بله به هر حال فرهنگ ها فرق داره. بعضی خانواده های سنتی هم هستن که حتی اشنایی در چهارچوب خانواده رو بدون صیغه ی رسمی یا عقد قبول نمی کنن و بعد هم جدا شدن رو بد می دونن عملا دخترها در عمل انجام شده قرار می گیرن. اگر خانواده موافق اشنایی بدون رسمیت دادن قانونی باشن خوبه. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

بعد هم بعد مجلس خواستگاری از پدرم اجازه گرفت که باهم تلفنی حرف بزنیم( مثلا ما ازهم شماره نداریم😂) بابام قبول کرد ولی گفت قرار حضوری بیرون نذارید ...همینجا بیاین تو خونه همو ببینید‌...البته ما دو شهر دور از هم بودیم 

به شدت موافقم که کسی که واقعا عاشق طرف خیلی زود میره خواستگاریش ، نه الان زوده و بزار بیشتر باشیم و ...

من تجربه خودم میگم طرفم پسر همکار پدرم بود ۶ ماه تو ارتباط آشنایی بودیم بعد دوماه گفتم تکلیف رابطه مشخص کن به بار میگفت اره ی بار میگفت نه تو طول این ششماه فقط این بود حرفش منم دیگه ازش نپرسیدم رابطه کات کردم خسته شده بودم از بلاتکلیفی چون اگر راغب بود نمیخواست من بهش بگم خودش صحبت ازدواج میزد 

خوب تو خيلي از رابطه ها همون اول دو طرف يا يكي از طرفين اصلا به ازدواج فكر نميكنند اما در طول رابطه و زمان يواش يواش همديگع رو ميشناسن و علاقه و وابستگي بينشون به وجود مياد و به ازدواج ميرسه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706