2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایشالا که خیره... منم دادم... حتما لباس گرم بپوش مخصوصا جوراب یه ملافه هم ببر که بندازی رو تخته دستگاه.. چون لخت میشی واتاقش فوق‌العاده سرده.. بخاطره دستگاهها باید کولر روشن باشه

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️
اتفاقا اصن نمیترسم فقط خدا کنه بعد عکس دیگه بچه دار بشم

میشی ان شاءالله 

خیلی ها شدن

فقط برات مهم نباشه خودت رو بزن به بیخیالی

استرس سمه

ما بعد کلی تلاش وقتی دیگه ولش کردیم به نتیجه رسیدیم

2738

انشالله بچه دار میشی برای اینکه ببنینن لوله های رحمت بازه یانه منم رفتم مشکلی نداشتم 

فقط با یاد خدا دلها آرامش می یابد❤❤❤خدا تنها امید من است 💖💖💖 ایمان داشته باش فقط خدا چاره ساز است خدایا میدونم بنده ای خوبی برات نیستم اما توهمیشه هوامو داشتی خدایا شکرررررت♡♡♡❤❤❤
وای جدی یخ میزنم که تو بیمارستان صارم نوبت گرفتم

اره عزیزم.. حتما ببر.. چون دستگاههاشون موقع کار خیلی داغ میکنن کولر میزنن که داغ نشن. من بهمن پارسال رفتم کولر گازی روشن بود

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️
عزیزم میشه بگی برا چی باید عکس رنگی بندازی یعنی چه مراحلی پیش رفتی که رسید به عکس رنگی ؟

یک سال اقدامم دکتر گفت هم خودت سالمی هم همسرت 

دیگه گفت عکس رنگی هم بده

2706