2726

دقیقا شوهر منم نزدیک عید کاراش شلوغه همش عصبانی بدون محبت 😕🙁

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت شروع کن با پیامک با قربون صدقه با یه لباس خواب خوشگل.....رگ خواب مردا دو چیزه  شکم  و آخر شب 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
2728
خودت شروع کن با پیامک با قربون صدقه با یه لباس خواب خوشگل.....رگ خواب مردا دو چیزه  شکم  و ...

اخه این اخر دعوامون شد خودش مقصر بود با مشاور حرف زدم گف کوتاه نیا دیگه اما حرفتو بزن نشد حزف بزنم گرف خوابید

زمینه‌شو بچین خب🤔ماهم دو سه سالی بود اینجور بودیم.چندوقتیه داریم سعی میکنیم مثل سالهای اول باهم خوب بشیم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

خب توپیشقدم شو،کلابامردم نبایدزیاددعواگرفت،دعوامال اول زندگیه که اخلاق همونمیشناسین،بعدچهارپنج ماه دیگه بایداخلاقیاتشدبفهمی وکناربیای

اینم بماندکه مرداتغییرنمیکنن عزیزم،شمابایدزندگیتوعاشقانه درستش کنی

خب توپیشقدم شو،کلابامردم نبایدزیاددعواگرفت،دعوامال اول زندگیه که اخلاق همونمیشناسین،بعدچهارپنج ماه د ...

اخه خودش مقصره چ جوری پیش قدم بشم .نمیگم مغوروم اما همش کوتاه اومدم

2706