2733
2734
دوستای گلم یکی هست که یه مبل راحتی تمام چرم داره اما چرمش خراب شده و می خواد بده تعمیرات مبل واسش روکششو عوض کنه... می دونیم الان تعمیراتی ها چقد دستمزد می گیرن؟؟ با هزینه پارچه واسش چقد در میاد؟ مرسی
پسرم دوست دارم.... به اندازه تمام کارایی که تصمیمشو داشتم , همتشو نداشتم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبلات بزرگ بودن یا جمع و جور؟؟؟ آخه الان به این دوست ما گفته یک ملیون فقط دستمزده تازه بدون عوض کردن الیاف داخل کدوم شهری؟؟
2728
2738
مبل ها بزرگ بود از اینا که خود مبل ها چرمه...تشک بزرگ برای کمر و جای نشستن داره...فقط تشک هاش رو عوض کنه...چون داخلش فوم نبود الیاف بود...گفتم الیاف خودش رو هم بزنن...اگه هم اسکلت بندی مشکل داشت درست کنن...هنوز هم تحویل ندادن...900 حدودا دستمزد شد...بقیه هم پول پارچه... اگه چرمش هم عوض میشد 400 به هزینه ام اضافه میشه
خودت باش...کسی هم اگر خوشش نیامد .نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست...
من کرجم...از ما هم همین رو گرفته ...شاید هم گرونتر..چون روکش چرمی رو عوض نمیکنیم...اما خوب اگه عوض کرده و چرم خواسته دوباره کار کنه خوبه چون چرم گرونه
خودت باش...کسی هم اگر خوشش نیامد .نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست...
فاظی مال اینا هم همینطوریه از این بزرگا که بالشتکای کمری و دسته و اینا داره پس با کاری که می بره یه ملیون زیاد نگفته!!!! طفلی نمیدونه با 1800 که بهش گفته بره یه دست جدید بخره یا همینو تعمیر کنه البته بدنه و الیاف و همه چی کاملا سالمه و فقط چرمش خراب شده
2706