2410
2553
عنوان

امام رضایی ها بیاین

141 بازدید | 25 پست

سلام دوستان حرم مطهر رضوی به مناسبت امشب ختم زیر را گذاشته نیت کنید و از ختم بردارین و لطفا بگین چند مرتبه میخونید مهلت زمانی نداره هر موقع وقت کردین بخونید انشاءالله امشب از دستان بابرکت مولا علی علیه السلام عیدی بگیرید

صلوات_خاصه_امام_علی عليه  السلام⭐️

اَللَّـهُمَّ صَلِّ عَلي اَميرِ الْمُؤْمِنينَ عَلِيِّ بْنِ اَبيطالِب اَخي نَبِيِّكَ💧وَوَلِيِّهِ وَصَفِيِّهِ وَوَزيرِهِ، وَمُسْتَوْدَعِ عَلْمِهِ، وَمَوْضِعِ سِرِّهِ، وَبابِ حِكْمَتِهِ⭐️وَالنّاطِقِ بِحُجَّتِهِ، وَالدّاعي اِلي شَريعَتِهِ، وَخَليفَتِهِ في اُمَّتِهِ💧وَمُفَرِّجِ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِهِ، قاصِمِ الْكَفَرَةِ، وَمُرْغِمِ الْفَجَرَةِ⭐️الَّذي جَعَلْتَهُ مِنْ نَبِيِّكَ بِمَنْزِلَةِ هروُنَ مِنْ موُسي💧اَللَّـهُمَّ والِ مَنْ والاهُ وَعادِ مَنْ عاداهُ، وَانْصُرْ مَنْ نَصَرَهُ⭐️وَاخْذُلْ مَنْ خَذَلَهُ وَالْعَنْ مَنْ نَصَبَ لَهُ مِنَ الاَْوَّلينَ وَالاْخِرينَ💧وَصَلِّ عَلَيْهِ اَفْضَلَ ما صَلَّيْتَ عَلي اَحَد مِنْ اَوْصِيآءِ اَنْبِيآئِكَ يا رَبَّ الْعالَمينَ.🌤اللهم عجل لولیک الفرج🌤💖 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد

منم دعا کنید مشکل بزرگی دارم😭😭😭

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من 5مرتبه میخونم انشالله ک خدا ب پاکی و معصومی امام علی (ع)و امام رضا(ع) حاجت همه رو بده دعا کنید منم این ماه باردار باشم

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
من 5مرتبه میخونم انشالله ک خدا ب پاکی و معصومی امام علی (ع)و امام رضا(ع) حاجت همه رو بده دعا کنید من ...

قبول باشه عزیز دل انشاءالله تو همین ماه رجب بفهمی بارداری

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد
2706