1874
2019
عنوان

امام رضایی ها بیاین

140 بازدید | 25 پست

سلام دوستان حرم مطهر رضوی به مناسبت امشب ختم زیر را گذاشته نیت کنید و از ختم بردارین و لطفا بگین چند مرتبه میخونید مهلت زمانی نداره هر موقع وقت کردین بخونید انشاءالله امشب از دستان بابرکت مولا علی علیه السلام عیدی بگیرید

صلوات_خاصه_امام_علی عليه  السلام⭐️

اَللَّـهُمَّ صَلِّ عَلي اَميرِ الْمُؤْمِنينَ عَلِيِّ بْنِ اَبيطالِب اَخي نَبِيِّكَ💧وَوَلِيِّهِ وَصَفِيِّهِ وَوَزيرِهِ، وَمُسْتَوْدَعِ عَلْمِهِ، وَمَوْضِعِ سِرِّهِ، وَبابِ حِكْمَتِهِ⭐️وَالنّاطِقِ بِحُجَّتِهِ، وَالدّاعي اِلي شَريعَتِهِ، وَخَليفَتِهِ في اُمَّتِهِ💧وَمُفَرِّجِ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِهِ، قاصِمِ الْكَفَرَةِ، وَمُرْغِمِ الْفَجَرَةِ⭐️الَّذي جَعَلْتَهُ مِنْ نَبِيِّكَ بِمَنْزِلَةِ هروُنَ مِنْ موُسي💧اَللَّـهُمَّ والِ مَنْ والاهُ وَعادِ مَنْ عاداهُ، وَانْصُرْ مَنْ نَصَرَهُ⭐️وَاخْذُلْ مَنْ خَذَلَهُ وَالْعَنْ مَنْ نَصَبَ لَهُ مِنَ الاَْوَّلينَ وَالاْخِرينَ💧وَصَلِّ عَلَيْهِ اَفْضَلَ ما صَلَّيْتَ عَلي اَحَد مِنْ اَوْصِيآءِ اَنْبِيآئِكَ يا رَبَّ الْعالَمينَ.🌤اللهم عجل لولیک الفرج🌤💖 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد

منم دعا کنید مشکل بزرگی دارم😭😭😭

من سالها حالم بد بود. خیلی بد.... امسال کمی خودم رو پیدا کردم... آشوبم. تموم امیدم خدامه. میتونم ازتون خواهش کنم اگه امضام رو دیدید برام یه ایت الکرسی بخونید؟؟؟ یا اگه چله دارید منم یاد کنید؟ بعد عید میرم خارج یه کار مهم دارم تورووووخدا دعا کنید به چیزی که میخوام برسم. دست پر برگردم. جلو خونوادم خراب نشم.تنها ارزومه😭😭😭 اگه دعام میکنید الهی حاجتتون روا❤
2033

من 5مرتبه میخونم انشالله ک خدا ب پاکی و معصومی امام علی (ع)و امام رضا(ع) حاجت همه رو بده دعا کنید منم این ماه باردار باشم

تو چہ کردی کہ دلم اینهمہ خوآهان تُو شد∞🌸♥️♡ ♥️
من 5مرتبه میخونم انشالله ک خدا ب پاکی و معصومی امام علی (ع)و امام رضا(ع) حاجت همه رو بده دعا کنید من ...

قبول باشه عزیز دل انشاءالله تو همین ماه رجب بفهمی بارداری

من پنج بار میخونم نی نیم شاید سقط بشه برام دعا کنین سالم باشه 

قبول باشه عزیز دلم انشاءالله سال دیگه این موقع بچه سالم و سلامت بغلت بگیری از در حرم بری داخل 

1718