1874
2019
عنوان

خوشگل ترین کاربر نینی سایت😍😍😍

43389 بازدید | 1524 پست

بیاید عکس بزارین ببینیم کی از همه خوشگلتره؟😍😅

خودمم میزارم😂البته ادعای زیبایی ندارم صرفا جهت همراهی😜بقیه رو تگ کنید بیان

اگه تو تاپیکای عکس و جنجالی تگم نکنید حلالتون نمیکنم😂😂دختر کرمکی...🐛 دوس دارم تا جایی که میتونم کمک کنم   مخصوصا مشاوره رو خیلی دوس دارم اخلاق خوبم:مهربون و خوش قلبم♡اخلاق بدم:یکم زودجوشم یکمم زیادی کرم دارم♡اصلا بی منطق نیستم اما یادت باشه اگه خواستی بیخودی بپیچی به دست و پام و بی دلیل رو اعصابم راه بری قبلش خودتو هم واسه شنیدن هر حرفی آماده کنی♥️

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

کی از همه خوشگلتره؟؟؟؟من،من،من،من

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم کمی گرفته، هنوز که جمعه نرسیده.پس چرا اینگونه ام؟؟؟فکرش را بکن ، چقدر گران برایت تمام میشود حرفها و سرزنش هایی که از بقیه میشنوی اما آنان نخواهند دانستکه توبدون اینکه تقصیری داشته باشی ، فقطهمه چیز را گردن گرفته ایتا اینکهجلوی یک اتفاق بدتر را گرفته باشی....💔
2033

فقط من!   

من زیاد کتاب می خونم..شکست های بزرگ از من زنی قوی ساخته.. من هم مجردم هم متاهل.. من لیسانس روانشناسی دارم وامسال برای کنکور انسانی می خونم...من 30 سالمه و دختری 18 ساله دارم..اگر هنوز داری ادامه میدی پس قهرمان داستان خودتی! 💛🌱 

زشت ترین ک شد تگم کنید میام زخمیتون میکنم 😼

اینقد بدم میاد وقتی دارم  با آهنگ میخونم خواننده اشتباه میخونه    👇 از درد سخن گفتن و از درد شنیدن ،با مَردُم بی درد ندانی که چه دردیست  

خوشگلا باید برقصن 

خوشگلا باید برقصن 

💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

نانای نانای  نانای

از من که گذشت 💔💔من نیز گذشتم از همه🖤🖤بشید دل آرومی کسی که دوسش داری😍بذارید از بودنتون کیف کنه❤❤❤عشقو قابش میکنم تو این حصار.....درس عبرتی بشه به یادگار 💘
1718