2733
2739

فک کنم دوست داره

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بی بی من فردا مثبت میشه یا نه ؟😭

عزیزم بعضی وقتا برا بعضیا یچیزایی میاد ذهنم که دقیق درس میشه ...براشمارو دقیق نمیدونم ولی بنظرم منفیه

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه
منم بگوگلم باردارم ی ن جنسیتش چی هس

عزیزم من حس ششمی نیستم ..شرمنده برا شما هیچی نمیاد تو ذهنم

سلام بفرمایید

دیشب دیگه جواب ندادین

میشه بگسد کسی که باهاشم واقعا قصد ازدواج داره یا داره گولم میزنه؟

و اینکه کی ازدواج میکنم با آشناست یا غریبه؟خوشبخت میشم؟

تو کنکور۱۴۰۰رتبه میارم؟

وَ خدایی که به شدت کافیست🌼❤
2738
دیشب دیگه جواب ندادین میشه بگسد کسی که باهاشم واقعا قصد ازدواج داره یا داره گولم میزنه؟ و اینکه کی ...

معذرت میخام به علت هجوم پیام نتونستم پاسخگوی همه دوستان باشم

اسم شما و‌ مادرگرامی سن و کجایی هستین