2726
عنوان

شما بودین چیکار میکردین؟

491 بازدید | 32 پست

برا روز مرد رفتم کیک خریدم شام پختم ..گفتم از سرکار بیاد خوش بگذرونیم...ساعت ۱۱ شب اومد منم کفری شدم..یکم دعواش کردم.فقط شام براش آوردم ..اومدم اتاق به بهانه درس......کیکمونم مونده یخچال..من توی اتاقم..اون جلو تی وی......چیکار بکنم؟

هیچی بیخیال شو پاشو قشنگ یه آهنگ بزار و کیکو ببرین و بخورین 

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی لبتس خوب بپوش خشگل کن برو کیک و چایی میوه ببر بخورین ولی ی کوچولو سر سنگین باش

خب لابد کارش طول کشیده دیگه

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
2728

بیخیال سخت نگیرپاشوکیک روببربخوردیددنیاارزششونداره

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

وااای بابا پاشو کیکو بخورین خوش باشین

ببین منو🤨                                    بخند😬                                    بخند عمو ببینه😉                                                                آخ قربون خنده هات، همیشه بخند خوب؟! بذار زندگی بفهمه زورت بهش میرسه                                                               
آخه مثلا قهرم

حیف نیست وقتی میتونید یه شب خوب و شاد و خاطره انگیز داشته باشید بخاطر دیر کردن خراب شه؟؟؟ امشبت خراب شه،فردا هم با روحیه کسل بیدار میشی،ولی شبو خوب بگذرونید فرداهم روز خوبی داری،قهرو ول کن  

2706