2726
عنوان

شوهرم بی محبته

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 43 پست
 مدام تکرار کنین عشق الهی هم اکنون پیوند زناشویی منو ... شفا میدهد 

برا کسی که از عمل بینیش پشیمونه چی داری! 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
این کارش مشکوکه  همین که یواشکی میره خونه خواهرش  ینی توانایی دروعای دیکم داره

بابا چرا الکی جو میدین اسی حساسیت نشون داده رو رفت آمد شوهرش اونم برای جلوگیری از تنش مجبورع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فوق العاده زیبا و جذابم  روزی ۱۰۰۰ بار تکرار کن واقعا عالیه

یعنی واقعا دماغم فرمش عوض میشه؟

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
2728
بابا چرا الکی جو میدین اسی حساسیت نشون داده رو رفت آمد شوهرش اونم برای جلوگیری از تنش مجبورع

جو ندادم دوست عزیزم 

واقعیت و گفتم 

شما مو میبینی و من پیچش مو

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457

من شوهرم دورتر که میشه دیوونه تر میشه ...فازشون رو نمیشه درک کرد 😕

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.
عزیزم بینی بعد ۳ سال جا میوفته بعد عمل 

خیلی تراشیده اومده پایین خیر نبینه حتی ورمش بخوابه معلومه دوسش ندارم 

بعضیا نزدیک بینن بعضیا دوربین

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.

چرا یواشکی میره مگه مانع رفتنش ب اونجایی

💚خدای من دستم را بگیر که لحظه ای بی تو تمام میشوم💚❤مولانای جان من ❤حضرت عشق ❤ تو  بیشتر از یک شاعر زبان "احساسات" منی ❤🤎دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🤎🧡چشم تو خواب می رود یا که تو ناز میکنی ؟🧡 💜در من بدمی من زنده شوم یک جان چه بود صد جان منی💜💙ای زندگی،تن و توانم همه تو 🌊جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ! تو هستی من شدی از آنی همه من .... من نیست شدم در تو از آنم همه تو !💙💚جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه؟💚💛نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو...!💛  🖤دوستدارشما:مولانای جان🖤
2706