2726
عنوان

رمان خونااااا بیان ببینممممم

123 بازدید | 32 پست

سلام سلامممم

یه رمان عاشقونه محشر با پایان خووووش بهم معرفی کنید

فقط ترو خدا موقع خوندن ادم حوصلش سر نره از بی هیجانیش

پیش پیش ممنونمممم بوس رو لپاتووووون

من ناگفته ها خوندم خیلی قشنگ بود چند صفحه تا تمومیش مونده

چیز خوبی بلدین معرفی کنین

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا حوصلم نمیکشه بخونم خیلی کسله

کلی جزئیات دارن رمان ها 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
2728

من رمان خیلییییییییییی زیاد خوندم و میخونم

تب

این مرد امشب میمیرد

حصار تنهایی من

منو ببخش

عشق کهن

عبور از غبار

یاسمین

افسونگر 

همینا فعلا یادمه عالیه همشون

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
پایانشون خوشه؟کدوم هاشون بهترن؟اابته چندتاشونو خوندم

افسونگرو اگه نخوندی بخون ولی بعید میدونم نخونده باشی

2706