1874
2035
عنوان

رفتم توی وان نفسم داره میگیره

197 بازدید | 29 پست

برای اولین بار اومدم توی وان حموم 

از دست شوهرم عصبی بودم اومدم حموم که نبینمش نمیخوام برم بیرون باهاش روبرو شم 

ولی اینجا داره نفسم میگیره دلم میخواد همینجا بمیرم ولی بیرون نرم

یه صلوات مهمونم میکنید؟! 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من یکی از فانتزیام وان حمومه😐

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2032

به چیزای خوبی فکر کن. 

اَللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعجّل فَرَجَهُم♡  اگه حرفی زدم و  شما رو ناراحت کرد معذرت میخوام. من هیچ وقت قصدم ناراحت  کردن کسی نیست.❤8/12/99 من 8 کیلو کم کردم🤗*منخوشبخت ترین دخترروی زمینم چون خدا رو دارم .*میشه برام دعا کنید یه همسر پاک و مهربون  نصیبم بشه*  ۹۹.۹.۹   ۱۵ کیلو کم  کردم و به همه فهموندم من هم می تونم لاغر شم بالاخر تونستم ۱۵ کیلو کم کنم💖من تا رسیدن به شب یلدا ۹ کیلو کم می کنم.😍 اینم شد 🤗💖   
اره اره😂😂😂  وان داشتن مگه کلاس داره؟ کاش حالم خوب بود جای وان

چون‌ میگی بار اوله آب فشار اورده ب قفسه سینه و احساس خفگی داری 

به جای نشستن روی تخت سلطنت یک پادشاه...ملکه‌ی سلطنت خودت باشـ✨
1718