2733
2739

وقتی مخوام براش چیزی بگیرم میگه مخوای با پول خودم برام چیزی بخری با اینکه پولایی که بهم میده و تو کارتم میریزه هست و پس اندازمه 

بگو وایستا برم کارکنم برات بگیرم مردا پرتوقع شدن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شمام بگو پول خودمه. واقعا ادم شک میکنه ک بعصی اقایون کی بزرگ میشن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

مجبوری براش بگیری؟؟؟

نگیر براش خب ایندفعه،،،،،بگو عزیزم تبریک میگم بهت،،، ولی پول نداشتم برات چیزی بگیرم ،،،تو هم که خوشت نمیاد از پول خودت برات چیزی بگیرم !!!

شاید منظورش اینه که لازم نیست برام کادو بخری 

خیلی بده که ب روت میاره خیلییییی

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
یکی از منظوراش همینه ولی کلا اینو خیلی میگه  

خب خوشت میاد این حرف رو همش بشنوی و یه منتی هم روت باشه ؟؟؟نگیر دیگه براش !

شما شاغلی؟؟یا خودت پولی چیزی داری و شوهرت طمع کرده به پولت؟؟

شاید میگه برو از پدرمادرت حتما پول بگیر ؟(پرتوقع نیست )؟

منم میگم وقتی اومد تو وارت من ینی مال منه ولی بازم میگ۶

خوب نگیر.‌کادو میگیری حرف میشنوی؟ واسع خودت خدج کن.‌

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706