2737
2734
عنوان

مسیریاب درست وحسابی

47 بازدید | 4 پست

سلام نازنینای نی نی سایتی

یه مسیریاب خوب میخاستم بهم معرفی کنیدتادانلودکنم

واینکه برای یک دخترخانم محترم و باادب مث من😄😄😄😄😄 این که شوخی بود ولی خوب من واقعا حرف بد و داد وبیداد اینانمیتونم رابندازم ،بنظرتون شغل باامنیتی میتونه باشه ودرآمدش خوب هست؟؟؟

بابام شدیداً مخالفه ومیگه وجه ی خوبی برات نداره اما دوست دارم خودم، خودمو به آرزوهام برسونم

واینکه یه خانواده ای هست نزدیک بما که شوهرشوازدست داده این خانم بایه دخترمدرسه ای که همسرش هیچی ازخودش براخانواده ش نزاشته نه بیمه ای نه حقوق ثابت نه زمین وخونه ای بتونن امرار معاش کنن باهاش مامانمم تاحدتوانش خیلی کمکشون کرده، دلم میخاد منم ماهانه بدونه متوجه شدنشواینکه ازکجااین پول میاد کمکمشون کنم

نمیدونم عنوان کردن این موضوع اینجاکاردرستی بوده یانه 

ذهنیات و مشغولیات ذهنیمو گفتم امیدوارم خداازم ناراحت نشده باشه

پیش پیش مرسی که به سوالام جواب دادیدصبورانه😍

شیلا دختری زیبا،مهربون،توانا،پرانرژی،شاد،سختکوش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسیریاب نشان خوبه چون آفلاین هم داره نیاز به فیل تر شکنم نداره 

ویز خوبه ولی نیاز به فیل تر شکن داره 

اگه میخاین راننده بشین خب وسیلتون مصطحلک میشه و هر چی کار میکنین باید برا خودش هزینه کنین مگه اینکه برا مدت محدود تا پیدا کردن شغل مناسب انجام بدین 

کمک به همنوع هم کار پسندیده اییه 

موفق باشین 

2731
مسیریاب نشان خوبه چون آفلاین هم داره نیاز به فیل تر شکنم نداره  ویز خوبه ولی نیاز به فیل تر شک ...

خیلی متشکرم از نظرخوبت عزیزم

خیلی مفیدبود

شیلا دختری زیبا،مهربون،توانا،پرانرژی،شاد،سختکوش