2737
2734
عنوان

روغن نارگیل ، خواهشا ی لحظه وقت میذارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27965 بازدید | 156 پست
سلام بطری نوشابه بزرگ 1.5 لیتر هست یعنی 6 تا 250 سی سی 18 تومانی! شما 1000 تومنم خرید داشته با ...

خیلی عالیه ارسالش تا شهریار چقدر میشه بعداینکه روغن کرچک فندق هم میشه قیمت بگید من ت ل گ ر ا م ندارم وارد کانالتون بشم متاسفانه 

گذشته ای که حالمان را گرفته، آینده ای ک حالی برای رسیدنش نداریم وحالی ک حالمان را بهم میزند ،چه زندگی خوبی!!!!
خیلی عالیه ارسالش تا شهریار چقدر میشه بعداینکه روغن کرچک فندق هم میشه قیمت بگید من ت ل گ ر ا م ندارم ...

🙌روغنها:  روغن نارگیل خالص 250 سی سی (یک چهارم 1لیتر) 18 تومان روغن آفتابگردان اعلا نیم لیتری 15 تومان (مناسبترین روغن برای پخت و پز و سالاد) بسیار مفید و کم ضرر ترین روغن(روغن گیری شده از دانه ی آفتابگردان به روش پرس سرد و درجه یک) طلایی و شفاف! روغن زیتون محلی طارم،بکر بابو 250 سی سی 12 تومان روغن سیاه دانه ظرف  30 سی  سی 7 تومان روغن بادام تلخ و شیرین 30 سی سی 9 تومان روغن دارچین 30 سی سی 7 تومان روغن هسته انگور 30 سی سی 7 تومان روغن خالص فندق 30 سی سی 10 تومان  روغن دارچین 30 سی سی 9 تومن روغن شتر مرغ اصل 30 سی سی 8 تومن روغن رزماری (سبز و اثربخش) 30 سی سی 12 تومن روغن هسته کدو خالص 30 سی سی 9 تومان روغن اورجینال آرگان (مراکش به سفارش کشور اسپانیا) کمیاب 30 سی سی 30 تومان روغن آووکادو اورجینال 30 سی سی 25 تومان روغن آلوئه ورا خالص(درجه یک) 30 سی سی 18 تومان روغن جوجوبا صد در صد خالص 30 سی سی 25 تومان روغن هسته انار 30 سی سی  12 تومان روغن کرچک 30 سی سی 9 تومان  *تمامی روغن ها از طریق پرس سرد و بدون حرارت و فرآیند شیمیای روغن گیری شده است.  *روغن های پایه، مانند، بنفشه و رزماری و... موجود است    🙌عسل های طبیعی    #عسل طبیعی گشنیز (بهاره) بسیار مقوی و خوش طعم  یک کیلو 38 تومان (ساکارز زیر 3)   #عسل بهار نارنج مازندران (مرکبات) خوش عطر و طعم ترین  و پرطرفدار ترین عسل ، مقوی قلب و اعصاب  یک کیلو گرم 58 تومان   #عسل گون ، مقوی و تازه 35 هزار تومان (تغذیه شده می باشد) ساکارز حدود 6    #عسل دشت مازندران طعم واقعی عسل و ساکارز زیر 3 درصد  52 تومان   #عسل تیره کوهی (دارویی) بسیار کمیاب (فروش به دست دلال بالای 100 هزار تومان)بسیار معطر، با طعم متفاوت و بسیار خاص! علاج تمام بیماری ها... خاصیت درمانی عالی 69 هزار تومان (ساکارز زیر یک به همراه برگه آزمایش)  #عسل کنار سدر (طعم بی نظیر) ساکارز پایین خوشمزه ترین عسل! 59 تومان  #عسل جنگلی ناب و بکر (عطر و طعم بسیار خاص و کمی رگه ترشی و تلخی)  یکی از بهترین عسل هایی که تا به حال دیده و چشیده اید جهت درمان تمام بیماری های داخلی، تقویت بدن، و بیماران سرطانی هر کیلو 59 تومان (بدون تغذیه)   #عسل یونجه (به صورت خام ، تمام رس نرم بسته ) فقط عسل شناس ها ارزشش رو میدونند  با برگه آزمایش ساکارز زیر 1  مناسب افراد دیابتی بسیار مقوی و نیروبخش طعم واقعی عسل قیمت 55 تومان     *ژل رویال تازه (ایرانی_اصلی) 10 گرم 75 هزار تومان (جادوی سلامتی و جوانی) *گرده ی گل بسته ی 100 گرمی 20 تومان   🙌رب انار ترش و ملس محلی روستا (پخته شده با آتش هیزم)(ملس و ترش) کیلویی 44 تومان  سرکه سیب محلی (ارگانیک ، خانگی) 1 لیتر 13 هزار تومان   🙋چای سرگل بهاره گیلان 96 ارگانیک، کاملا طبیعی و بدون رنگ و اسانس و مواد سرطان زا طعم واقعی چای،سرشار از آنتی اکسیدان بسته ی 200 گرمی 9 هزار تومان     🙋برنج طارم محلی خوش عطر و پخت  بدون ناخالصی و سنگ و... برداشت امسال درجه یک تضمینی (خریداری شده مستقیم از کشاورز) هر کیلو 16000 تومان   🙌عطرهای گرمی وارداتی ( فرانسه )درجه 1 زیر قیمت بازار (قیمت قدیم) گرمی 700 تومان (یک ظرف مامی پلاستیکی بزرگ فقط 7000 تومان)  شامل کارهای زیر:      :::زنانه:::  کوکوشنل(مادمازل)... (گرم و تلخ/با وقار) سک سی گرافیتی... (خنک و ملایم) نینا ریچی ...( خنک و پر جنب و جوش) شانل چنس... (ملایم و کلاسیک ) ایفوریا زنانه...  (شیرین و گرم/ جذاب) اکلت ... (خنک و ملایم خاص) اسکاپ ... (رایحه گلها ) گود گرل ... (ملایم و دوست داشتنی)   :::مردانه:::  ورسوز (بوس من) ...(ملایم و اسپرت ) مونت لجند ...(تلخ و دوست داشتنی) ایفوریا مردانه ... (خنک و خوشتیپ)  آدرس کانال @o2shomal

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙌روغنها:  روغن نارگیل خالص 250 سی سی (یک چهارم 1لیتر) 18 تومان روغن آفتابگردان اعلا نیم ...

خیلی ممنون قیمتها بااین اوضاع خیلی عالیه من ظرف عطری کوچیک روغن نارگیل میخرم اینجا26هزارتومن.هزینه ارسال لطف کنید وشرایط پرداخت هم بگین من به اقوام هم بگم ممنون

گذشته ای که حالمان را گرفته، آینده ای ک حالی برای رسیدنش نداریم وحالی ک حالمان را بهم میزند ،چه زندگی خوبی!!!!
خیلی ممنون قیمتها بااین اوضاع خیلی عالیه من ظرف عطری کوچیک روغن نارگیل میخرم اینجا26هزارتومن.هزینه ا ...

خواهش میکنم

هزینه پست9 تا 10 تومانه

شما سفارشتون رو که فرمودید، شماره کارت میدم، واریز که شد، به آدرستون ارسال میشه

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2728
خواهش میکنم هزینه پست9 تا 10 تومانه شما سفارشتون رو که فرمودید، شماره کارت میدم، واریز که شد، به آ ...

خیلی ممنونم

2738
سلام آدرس اینستاگرامتون رو میخواستم

سلام

اینستا ندارم بزرگوار

فقط کانال 

O2shomal

من به موهام عسل می زنم. البته هر عسلی هم فایده نداره. اگر عسل خوب می خواید باید عسل شناس باشید تا تفاوتش رو احساس کنید. شماره عسلی که همیشه ازش خرید می کنم رو براتون می ذارم. اگر عسل شناس باشید فرقشو و بوشو متوجه می شید. 09361111265

من به موهام عسل می زنم. البته هر عسلی هم فایده نداره. اگر عسل خوب می خواید باید عسل شناس باشید تا تف ...

آخه عسل و مو اگه بزنی بسرت که باید سرت و با آب جوش بشوری تا پاک بشه همینطور توی ظرف سفت میشه تا آب داغ نریزی نمی ره من خانمی من شاپو پروتیینه سویا و یا رزماری پرمون بهتون پیشنهاد می دم برو بگیر ببین چیه 

سلام خسته نباشید روغن نارگیلاتون چنده قیمتش؟

سلام

۲۵۰ سی سی یا یک چهارم لیتر ۱۸ تومن ناقابله

هزینه ارسال با پست جمهوری اسلامی ۸ تومن

2706