2410
2553

همه جوره خونش برام اوکیه

فقط اینک با خانواده شوهر همسایه شی سخت نیست؟

درضمن بگم کلا بی حاشیه هستن 

۵ساله عروسشونم کوچترین حرکت و دخالتی ندیدم ازشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من اصلااااا همچین کاری نمیکنم

اونا هم دخالتی نیستن و عمرااااااا برم پیششون مگه بیکارم

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2714

خودت باید بشناسی چطورن؟ 

ولی من باشم هررررگز

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

همسایگی خیلی خوبه، ما دیوار به دیوار بودیم همیشه از هم سیب زمینی و گوجه و پیاز قرض میگرفتیم، الان چند کوچه فاصله داریم،اگه کسری تو خونه باشه حین اشپزی مجبورم لباس بپوشم برم تا سوپری

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...

برو کسی که تو این پنج سال اهل دخالت نبوده الانم نیست ، اگه بود اون مارمولک وجود ساکت نمی نشست

برید همسایه بشید خوش بگذره یه سری قوانین و حد و حدودها هم حتما هست که رعایت می کنین

عجب 

من همچین ربسکی نمیکنم اگه میبینی تا الان دخالتی نکردن واسه اینه ک دور بودی ازشون

من میگم تعداد مژه های چشم سمت چپش ۵۸ تاس، بعد شمو میپرسی عاشقشی؟!                                                     
2706