2737
2734
عنوان

خوشبحال زنش😪

357 بازدید | 19 پست

ینفرو واقعا دوست دارم و داشتم 

الان عکساشونو کنار خانومش تو اینستا میبینم میگم خوشبحالش ،یعنی قدر شوهرشو میدونه؟؟؟

کلا شاید برای زنش عادی باشه ولی برای من شبیه معجزست 

کاش همه به عشقشون برسن ،شما تجربه این مدلی دارین ؟؟؟هنوزم عکساشونو میبینید؟؟؟

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره عزیزم.من پارسال عروسیشم رفتم ولی خب خودش نمیدونست که من عاشقش بودم

خدا برای هیچکس نیاره خیلی سخته.اتفاقا دیروز زنگ زد به بابام برای فامیلش منو خاستگاری کرد قشنگ دارم آرزوی مرگ میکنم

2738
باهاش،کنار اومدم ولی فراموش نمیشه 

میشه گلم 

اون ظرفیت عشق تو رو نداشت که رفت...

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌
آره عزیزم.من پارسال عروسیشم رفتم ولی خب خودش نمیدونست که من عاشقش بودم خدا برای هیچکس نیاره خیلی سخ ...

من ارزومه فامیلش منو بگیره که نزدیکش باشم و از دور ببینمش

چرا قبل ازدواجش بهش نگفتی؟

من اون دوران دانشجویی اره داشتم همچین‌موردی ازدواج کرد همش میگفتم خوشبحال زنش همش گریه و افسرده شده بودم بعد دو سه سال دیگه این دوباره منو دید و شماره دادحرف ک زدم گفتم مگه ازدواج نکردی گف نه جورنشددرحالیکه منبع موثق داشتم ک دروغ میگف،بعد پیشنهاد سک س داد ازونموقع کلاازچشمم افتاد گفتم خداروشکر ک شوهرم نشد

خدایا شکر شکر شکر بخاطر همه چی
اون دیگه متاهله بهش فکر نکن عزیزم کلب ادم خوب میتونه سر راهت قراربگیره گلم خوب یا بد بودن رابطشونم ...

من که منتظر نیستم بدبخت بشن چون در هر صورت نصیب من نمیشه ولی خب نمیشه بهش فکر نکرد

خب عاشق نبودی  چون عاشق اینقد منطقی نیست

ربطی ب عاشق بودن نداره

وقتی اونو انتخاب میکنه باید بفهمیم که انتخابش من نبودم پس چه پیگیرش باشم چه نباشم فرقی نمیکنه و اینکه من خط قرمز دارم اونم اینه ک هیچ وق ب مرد متاهل حتی اگر عشقم باشه فک نکنم.عشق و منطق در کنار هم خوبه وگرن فقط عشق به تنهایی ادمو نابود میکنه گلم

2706