2726

اگه واجبات  رو داشته باشین خرد هایکم مونده باشه

شاغل باشین بتونید بعدا کم وکسری هاتونو بخرید 

با ۱۲تومن طلا میخریدیاجهیزیه رو تکمیل میکنید لطفا راهنماییم کنید

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 

طلا😍

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چون نظرم اینه دنیا دوروزه و زنها ب همین وسایلا تو زندگی خیلی نیاز دارن تا روحیشون حفظ بشه وسیله .....اخه طلامیخوام چیکار وقتی معلوم نیس تا کی قراره زنده باشم ترجیح میدم عشق دنیارا بکنم برا خودم البته ناگفته نمونه نصف اون پولو برای خودم و ارایشگاه و لباس خرج میکنم

سکه بخر گلم. خورد ریز هات رو هم کم کم بخر. طلا کارمزد داره بزار یکم ک بیشتر جمع کردی ی چیز خوب بخری ک نخوای بعد دوباره عوض کنی 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
2706