2737
2734
عنوان

اخه چرا من اینطوریم😢😢

295 بازدید | 23 پست

دیشب یه اتفاقی افتاد بین من و شوهرم تا صبح فکرو خیال نذاشت بخوابم

دیشب رفتم برای شوهرم و پدرش پیراهن خریدم بعد شبی رفتیم کادوی پدرشو بدیم اونم لباسشو پوشیده بود پیرهن باباش بزرگ بود لباس خودشو در اورد داد به باباش گفت ببین اگه اندازته اینو بردار من میرم پیرهنتو برا خودم عوص میکنم من اصن یه حال بدی  شدم بعد اومدیم بیرون از اونجا قبل من اون شروع کرد ک چرا قیافتو اونطوری کردی من لباس دادم به بابام  خیلی پررویه دست پیش گرفت پس نیوفته

هروقت براش کادو میخرم یه ایرادی میگیره میره عوض میکنه یا وقتی میرم برا خودم خرید میکنم منو میکشه از بس ایراد میگیره و اکثر اوقات کاری میکنه مجبور شم برم عوضش کنم  

تا الان هنوز بیدارم فکرم بدجور درگیر البته چیزای دیگه هم هست مثلن ساعت هشت گذاشت رفت پیش رفیقش ساعت یازده اومد بعدم نمیدونم با کی پیام بازی کرد و همشو پاک کرده 

ببخشید سرتون درد اوردم اخه خیلی دلم پر بود😣

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حساسیتت رو روش کم کن بیشتربه خودت برس و به فکرخودت باش 

ماانقدر درگیر شوهرامونیم که هرعکس العملی ازطرف اوناماروبهم میریزه

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

ممکنه با خانواده ش 

مثلا خواهر یا برادرش چت کرده باشه

من مجردم

ولی ازدواج کنم این حق رو بهش میدم که پیام هاش با خانواده ش رو حذف کنه یا نزاره ببینم 

برادرم متاهل هست همیشه چت هامون (موضوعات مهم) رو حذف میکنه و آخرش هم مینویسه بعد از این پیامم چیزی ننویس 

وقتی هم خودمون کار مهم باهاش داریم و تلفنی میخوایم بگیم موقعی تماس میگیریم که مطمئن باشیم پیش خانمش نیست 

یه سری مسائلی بین خانواده ست و دلیلی نداره عروس یا داماد با خبر بشه

مخصوصا عروس ما که هم حرف هامون رو همه جا میبره

هم توی چشممون میکوبه مسائل رو 

2738
😐😐😐کار خاصی نکرده

حالا وقتی تو همچین موقعیتی قرار بگیری میفهمی چی میگم

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊

در رابطه با پدرش هم خواسته هدیه ای که براش گرفتین همون موقع بتونه استفاده کنه نه که بخواد عوض کنه

این که اندازه ش باشه حس بهتری بهش میده تا اینکه بخواد عوض کنه

بخاطر عوض کردن لباس اوقات خودت و شوهرت رو تلخ نکن 

در رابطه با پدرش هم خواسته هدیه ای که براش گرفتین همون موقع بتونه استفاده کنه نه که بخواد عوض کنه ا ...

وااااا خدایی دمتون گرم اینقدر باحالین همین شما اگه کادویی ک به کسی میدینو دست کس دیگه ای ببینین خودتونو میکشیناز بس پشتش حرف بزنین

چ خونواده متعهدی...

آره دیگه

تعهدی هست بین پدر و مادر و خواهر برادر

قرار نیست عروس یا داماد رابطه مون رو بهم بریزه 

یا دخالت نابجا کنه

امونطور که ما ب خودمون اجازه دخالت نمیدیم

هرکس جایگاه خودش رو داره 

رعایت بشه حرمت ها حفظ میشه 

وااااا خدایی دمتون گرم اینقدر باحالین همین شما اگه کادویی ک به کسی میدینو دست کس دیگه ای ببینین خودت ...

نه عزیزم

بابام حتی بارها پیش اومده پدرش گفته پیرهنت قشنگه

مامانم براش خریده بودا

ولی داد به پدرش

مامانم خم ب ابرو نیاورد

الان سال هاست پدر بزرگم فوت کرده

اگه این کار رو نکرده بود یه عمر جلو چشممون بود و معذب بودیم 

2706