2737
2734

اما امروز پشیمون شد و اومد گفت حرف دلش نبوده. و معذرت خواهی کرد اما دلم خیلی شکسته بود 

راستش احساس ناامنی میکنم بخصوص حالا که داریم بچه دار میشیم میترسم 

تا حالا شوهرای شما گفتن؟ شما چیکار کردین؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

یه مدت تاخیر بنداز تو ی اقدامت 

عمرا دیگه تکرار کنه مخصوصا اینکه عذر خواهی کرده قشنگم

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا که معذرت خواهی کرده دیگه به روش نیار... قبحش نریزه واسش... تاکید کن دیگه نشنوم فقط... نترس... حرف الکی زده... پشیمون دیگه تو هم خودتو ناراحت نکن استرس نده به نی نی... احساس امنیت کن چون دوستت داره حتما

2738
اقدام که کردم پنج ماهه باردارم. 

بد به دلت راه ندع کمتر مردی بعد از زدن این حرف میگه از تهددلم نبوده و عذر خواهی کنه بابتش....

خوش باشید زیبا

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
شوهر من میدونم ک خیلی دوستم دارم اما گاهی تو عصبانیت این حرف رو زده خودش گاهی میگه مردا تو عصبانیت ه ...

آره چرت که زیاد میگن وقتی عصبین.

بد به دلت راه ندع کمتر مردی بعد از زدن این حرف میگه از تهددلم نبوده و عذر خواهی کنه بابتش.... خوش ب ...

وا دیگه عذرخواهی نکنن که دل آدم صاف نمیشه. 

خوشبختانه یا متاسفانه من ندیدم😂😅

آره آخه مردها که اکثرا هارت و پورتن تو عصبانیت بابا منم 20 ساله به مامانم میگه بیا بریم طلاقت بدم پس داد؟ 

2706