2733
2734
عنوان

پیمان قاسم خااااانی

59350 بازدید | 448 پست

بچه ها همسر دومش چن سالشه خیلی کوچیکتر میزنه انگار دخترشه  ولی خیلی خوشگل ونازه خودشم روانشناسه میترا ابراهیمی کسی میدونه چن سالشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نوشته بود ۲۲ سال کوچیکتره پیمانم فک کنم ۵۴ سالشه

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2738

یه عکسه

تکدیب کردن

سر کیفی پیمان؟؟

یه زنه جدیده دیگه اررره؟؟

خداروشکررر، خدارو صد هزار مرتبه شکر 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
یه عکسه تکدیب کردن

نهههه، ازدواج کردن

خود خانمه خبرشو داده تو پیجش

گفته اونموقع که شایعه شده بود، اومده بوده خواستگاری

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706