2733
2734

کتک نمیزنه به قول خودش اما میاد با پرخاشگری گردنمو میگیره موهامو میگیره و میگه ساکت شو وگرنه میزنمت 

بعدم میگه من که نزذمت من این کارو کردم جیغ و داد نکنی آروم بشی 

هر چی میگم من اینطوری بدتر میشم زیر بار نمیره میگه من که دست بلند نکردم دیشبم محکم سرشو آورد بغل سرم گفت ساکت شو آخه دعوامون بود من الان پیشونیم هنوز درد میکنه. 

من اینارو هم حمله به حساب میارم و اعصابم خورده بخصوص که باردارم بهم استرس وارد میشه 

قبلا منو میزد الان اون رفتارو ترک کرده فقط میاد سمتم خیز میگیره محکم دستمو میگیره یا یه همچین حرکاتی که یعنی ساکت شو وگرنه میزنمت

شما جای من باشین چیکار میکنین؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عین گاو وحشی  اسپنیش  حمله میکنه شاخ میزنه بعد میگه نزدمت که😐😐😐 جلوش  حوله قرمز بگیر

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2728
بهتره سر وصدا نکنید اگر ایشون یکار بدشون ترک کردن  شماهم بهتره یک قدم بردارید

خب جر و بحث و دعوا پیش میاد تا من میام یکم خودمو خالی کنم میخواد اینطوری کته 

عین گاو وحشی  اسپنیش  حمله میکنه شاخ میزنه بعد میگه نزدمت که😐😐😐 جلوش  حوله قرمز بگ ...

کتک نمیزنه فقط میاد میفته روم یا دستمو فشار میده یا گردنمو میگیره میگه ساکت شو حرکات اینطوری اما میترسم بدتر بشه 

کتک نمیزنه فقط میاد میفته روم یا دستمو فشار میده یا گردنمو میگیره میگه ساکت شو حرکات اینطوری اما میت ...

عین  حمله عصبیه بده خوب

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2738
خب جر و بحث و دعوا پیش میاد تا من میام یکم خودمو خالی کنم میخواد اینطوری کته 

جر و بحث چرا پیش میاد ؟خودتو جور دیگه خالی کن .ایشون عصبی بودن دارن  کنترل میکنن.ببخشیدمثل اینکه یه گاو عصبی باشع شما داد وبیداد کنی که اروم شی.اگر ایشون اخلاق بد دارن شما هم دارید

از من میشنویی تو استکان هیچ کس دریا نریز
عین  حمله عصبیه بده خوب

خب آره اما هر چی توصیح میدم بعدش که این کارت منو بیشتر عصبی میکنه نمی‌فهمه میگه من که نزدمت من این کارو کردم تو آروم بشی. 

جر و بحث چرا پیش میاد ؟خودتو جور دیگه خالی کن .ایشون عصبی بودن دارن  کنترل میکنن.ببخشیدمثل اینک ...

قبول دارم اما چطور نمیتونه جلوی خودشو بگیره سمت من نیاد؟ یعتی اینقدر صدای من تحریکش میکنه؟ 

خب آره اما هر چی توصیح میدم بعدش که این کارت منو بیشتر عصبی میکنه نمی‌فهمه میگه من که نزدمت من این ک ...

باید سیاه و کبود کنه مگه😂

والا چی بگم، به نظرم سریع فضا رو ترک کن یه وقت دیدی هوا کلا پس شد، چک کاریت کرد، وقت دعوا برو تو اتاق در و قفل کن، بعد بگو حالا اگه راست میگی بیا منو بزن، البته حتما چک کن دره محکم باشه، با در یکیت نکنه یه وقت

والا چی بگم، به نظرم سریع فضا رو ترک کن یه وقت دیدی هوا کلا پس شد، چک کاریت کرد، وقت دعوا برو تو اتا ...

اشتباه من اینه که اون لحظه که حس حمله داره و عصبیه باهاش یکی به دو میکنم بیشتر جری میشه میاد طرفم. 

2706