2737
2734

سلام دوستان

7 هفته حامله بودم که الان 28 روزه با قرص زیر نظر پزشک سقط کردم شب اول جنین افتاد اما جفت نه رفتم دکتر گفت اگر تا 2روز تب لرز نکردی مشکلی نیست خودش بعده چندروز میوفته خونریزیم اوایلش کم شد ولی الان چندروزه شدیده همراه بالخته خون به دکتر گفتم گفت قرص ضدبارداری بخور دارم میخورم به نظرتون چیکار کنم ؟ 

تعداد رای : 2
نظرسنجی
.
1
50%
.
1
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یک هفته بعد از اینکه جنین سقط شد خونریزیم شدید شد  قبلش فقط لکه بینی داشتم. هیچی هم مصرف نکردم بقایای حاملگی همش خودش دفع شد.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2738

عزیزم من ۶ هفته ۶ روز قلب جنین ایستاده بود ۸ هفته تو بیمارستان با شیاف سقط کردم جنین و جفت هم‌دفع شد ولی بقایا دفع نشد 

مجبور شدم کورتاژ کنم بعد کورتاژ هم یه کم خونریزی داشتم و تموم شد 

الان ‌نمیدونم‌ چرا دکترتون جای سونو بهتون ضد بارداری داده 

حداقل خودت حتما قرص آهن بخور کم‌خونی نگیری 

اگه خونریزیت هم تموم‌نشد حتما باز برو دکتر بگو برات سونو بنویسه

عزیزم من ۶ هفته ۶ روز قلب جنین ایستاده بود ۸ هفته تو بیمارستان با شیاف سقط کردم جنین و جفت هم‌دفع شد ...

گفت بعده سقط اگه تب لرز نکردی خطرناک نیست نیاز به کورتاژم نیس..قرص آهن زیاد میخورم حالا اگه چندروز دیگه خوب نشدم میدم سونو شاید بقایا مونده...7 هفته بودم

گفت بعده سقط اگه تب لرز نکردی خطرناک نیست نیاز به کورتاژم نیس..قرص آهن زیاد میخورم حالا اگه چن ...

اتفاقا دختر دایی من یه شب تب و لرز کرد.با قرص میزوپروستول سقط کرد دکتر گفت چون کیسه ابت تشکیل شد یه شب تب و لرز کردی

2706