2726
عنوان

ووشش😒😒😒

77 بازدید | 8 پست

حالا حتما باید تولد نامزد کادو دادد

کاربر آقا هستم تعصبی رو آبعلی تیکر بارداریمه🙂 اسم بچه هام کبرای گلاب الدینه ی اصل ممدعلی جاستین زاده اصل☺😚💕💖💗💓💙💚❤💞💝🖤💜🧡💛 متعهد به آقاییم چشم مادر شوار و خواهر شوار و جاریام کور (هلیا شرکنم فرزند خوندمه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولد و روز مرد هم

پرروووو میشه😐😐😐😐😐

کاربر آقا هستم تعصبی رو آبعلی تیکر بارداریمه🙂 اسم بچه هام کبرای گلاب الدینه ی اصل ممدعلی جاستین زاده اصل☺😚💕💖💗💓💙💚❤💞💝🖤💜🧡💛 متعهد به آقاییم چشم مادر شوار و خواهر شوار و جاریام کور (هلیا شرکنم فرزند خوندمه)
2728
به نظر من اصلا زن نباید کادو بده به مرد

خببب مسئله حل شد😁

من شوهرم همه مناسبتها بهم پول می‌داد بعد مناسبت بعدی من باید همون پول رو براش خرج میکردم دیدم نمیصرفه گفتم این بساط مناسبت و کادو دادن رو کلا جمع کنیم فقط تبریک خالی کافیه 

والا به خدا الان خیلی وضعم بهتره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من شوهرم همه مناسبتها بهم پول می‌داد بعد مناسبت بعدی من باید همون پول رو براش خرج میکردم دیدم نمیصرف ...

چه کاریه چیزی براش نمیگرفتی/:

چه کاریه چیزی براش نمیگرفتی/:

نمی‌گیرم دیگه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲