1874
1993
عنوان

صدای سکوت شنیدین تا حالا؟؟

593 بازدید | 70 پست

تا حالا دقت کردین وقتی همه جا خیلی ساکته و هیچ صدایی نیست مثل شب دیر وقت یا ظهر ادم یه صدایی شبیه سوت (قابل توصیف نیست چون شبیه صدای سوتم نیست) تو گوشاش میشنوه؟؟ برای شمام شده؟؟ علتش چیه؟؟

خانم های خوش تیب اگه دنبال شال های شیک  با قیمتهای عالی برای عیدتون هستین پیج ما رو از دست ندین

2023

بله همیشه میشنوم،حتی همین الان دارم میشنوم

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت🥴، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬
2011

من اینجوریم

یک عمر برای آن چیزی که میخواستی دست و پا میزنی...     تا اینکه آخر یه روزی بهش میرسی...       بعد،به خودت مینگری و می بینی یک عمر را زندگی نکرده ای...  حال جای زخم و شکستگی هایت را چطور می خواهی ترمیم کنی... 💔یک عمر دیگر را از کجا می خوای برای ترمیم زخمات پیدا کنی...   خیلیا زخمی از این دنیا رفتن شاید اینو ندونی💔

بلي زياد

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2006

آره شنیدم. اون صداییم که توی سکوت میشنوی بنظرم صدای هواست

هری باحالت دلسوزانه به دامبلدور خیره شد. دامبلدور به هری گفت: هری دلت به حال مرده ها نسوزه، دلت بیشتر به حال زنده ها بسوزه مخصوصا اونایی که بدون عشق زندگی میکنن.

الان میشنوم اگه بهش توجه کنم ازار دهنده اس

میان آرزوی تو و معجزه خداوند، دیواری است به نام اعتماد.پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن.هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست.زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم به خدا
1718