2733
2734
همه همینن

وا چرا جمع میبندی 

چند وقت پیش یه خانومی میگفت همه دخترا خرابن😐

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
اخ جون  منم موقعه عصبانبت کل خانواده شوهرم رو میارم جلو چشه شوهرم😀😀😀

آفرین خونه تون فحش خونه س؟؟😐😐

+ادب از که آموختی؟  -از بی ادبان    +ازکدام بی ادبان   از بی ادبان سایت    _کدام سایت؟  +نی نی سایت دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما اول ازدواج قرارمون این بود همدیگرو تیکه تیکه هم کردیم بع خانواده چیزی نگیم 

ولی وقتی حرص میکنم بش میگم پیرمرد پر حاشیه چون چهل سالشه و من بیست و سه

خانم اقای وکیل هستم 😍خیلی زود ازدواج کردم ۱۵ سالگی مادر شدم 🤗ولی درسم رو ادامه دادم 🤫🥰الان همکار همسرم هستم 🥳همسرم امید دوباره تو زندگیم بود دقیقا وقتی که آرزوی مرگ داشتم و نا امید بودم 🤩یه دختر ۱۳ ساله دارم و الان دوباره باردارم از زندگیم راضیم دعا کنید عاقبت بخیر شیم 😎                              این اکانت گاهی دو کاربریه عزیزانم🙃
2728
باز ببين بعضيا چه بي عاارن ك دلشون خوشه هم همينن و ادامه ميدن اين نكبتو

ایده آلای هر کسیو از زندگی مشترک، پدر و برادراش میسازن

وقتی آدم تو محیطی بزرگ شه که فحش دادن موقع عصبانیت مردا عادی باشه، ذهنیتش همین میشه که متوجه مصیبتی که توش گرفتاره نشه

ما اول ازدواج قرارمون این بود همدیگرو تیکه تیکه هم کردیم بع خانواده چیزی نگیم  ولی وقتی حرص می ...

فکر کنم با این حرف دعوا تموم میشه😂

ولی مطمئن باش تو روح و روانش اثر خیلی بدی میزاره

سعی کن این حرف رو از دهنت بندازی

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
عزيزم مرداي اطراف شما بي شخصيتن دليل ميشه هم بي شخصيت باشن!!!؟

عزیزم میشه شما دهن چیز خورتو ببندی ؟ینی چی مردای اطراف شما بیشخصیتن؟تو بیشخصیتی که میای دل میشکونی.من اومدم به استارتر روحیه بدم چی زر زر میکنی جنابعالی؟؟

2738
ایده آلای هر کسیو از زندگی مشترک، پدر و برادراش میسازن وقتی آدم تو محیطی بزرگ شه که فحش دادن موقع ع ...

و جالبش اينه اينو به همه نسبت ميدن

فكر ميكنن چون براي اون فحاشي طبيعي شده و جزئي از زندگيشونه

بقيه هم همينن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عزیزم میشه شما دهن چیز خورتو ببندی ؟ینی چی مردای اطراف شما بیشخصیتن؟تو بیشخصیتی که میای دل میشکونی.م ...

بلههه ثاابت كردي كه توو يه خانواده بددهن و فحاش تربيت شدي كه كلا عادت كردين براي همين فكر كردي همه مردا و ادما مثل خودتون بي شخصيت هستن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
فکر کنم با این حرف دعوا تموم میشه😂 ولی مطمئن باش تو روح و روانش اثر خیلی بدی میزاره سعی کن این حر ...

دعوا نمیکنیم لج درمیاریم 

اونم میگه اخی نی نی کوچولو یا چیزای دیگه 

خیالت جمع رویی که این داره تو با اره برقیم بری تو روحیش هیچیش نمیشه 

😂😂😂😂

خانم اقای وکیل هستم 😍خیلی زود ازدواج کردم ۱۵ سالگی مادر شدم 🤗ولی درسم رو ادامه دادم 🤫🥰الان همکار همسرم هستم 🥳همسرم امید دوباره تو زندگیم بود دقیقا وقتی که آرزوی مرگ داشتم و نا امید بودم 🤩یه دختر ۱۳ ساله دارم و الان دوباره باردارم از زندگیم راضیم دعا کنید عاقبت بخیر شیم 😎                              این اکانت گاهی دو کاربریه عزیزانم🙃
ایده آلای هر کسیو از زندگی مشترک، پدر و برادراش میسازن وقتی آدم تو محیطی بزرگ شه که فحش دادن موقع ع ...

من یه شخصی هستم که تو خانواده‌ام فحش وجود نداشت و با فامیل نزدیک ازدواج کردم

شوهرم خیلی فحش میده موقع عصبانیت و واقعا منو از خودش نا امید میکنه با این حرف ها 

ولی دیگه اون تربیت شده و من نمیتونم تاثیر چشمگیری روی ادبش بزارم به خاطر همین می‌سازم 

و تو خیابون هم خیلی دیدم که راننده های آقا فحش های زشت میدن

خلاصه که مردهای بی ادب بیشتر از با ادب ها هستن

و نمیشه به خاطر فحش طلاق گرفت 😷😷😷

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2706