1989
1993

خانم های خوش تیب اگه دنبال شال های شیک  با قیمتهای عالی برای عیدتون هستین پیج ما رو از دست ندین

2023

همشون همینن

💙خیابان پاییز🧡کوچه آذر 💜پلاک ۴💚💛🧡💛💚⁦❤️⁩⁦عاشق قدم زدنای دونفرم✌️⁩عاشق سفر🔥🌏⁦ آنکه با زندگی میسازد،زندگی را میبازد. با زندگی نساز ،زندگی را بساز.ٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰ۪۪۪۪۪ٜٜٜٜٖٜٜٜٖٜٖٖٖٖٖٖٖٖٖٖٖـٰٖـٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰ۪۪۪۪۪ٜٜٜٜٖٜٜٜٖٜٖٖٖٖٖٖٖ۪۪۪۪۪ٜٜٜٜٖٜٜٜٖٜٖٖٖٖٖٖٖٖٖूٰٰٖٖـٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٖ۪۪۪۪۪ٜٜٜٜٖٜٜٜٖٜٖٖٖٖٖٖٖ۪۪۪۪۪ٜٜٜٜٖٜٜٜٖٜٖٖٖٖٖٖٖٖٖـूٰٰٖٖـٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٖ۪۪۪۪۪ٜٜٜٜٖٜٜٜٖٜٖٖٖٖٖٖٖ۪۪۪۪۪ٜٜٜٜٖٜٜٜٖٜٖٖٖٖٖٖٖٖٖـूٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰٰ۪۪۪۪۪ٜٜٜٜٖٜٜٜٖٜٖٖٖٖٖٖٖ۪\.صَندوقِ پُستیهمونِ قلــ♥️ــبِ منهِ  که حرفایِ تُ ارسالِ میشِه!توِ لاکچََِریه منیِ.
همه همینن

عزيزم مرداي اطراف شما بي شخصيتن دليل ميشه هم بي شخصيت باشن!!!؟

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2011

☹اصلا قابل تحمل نیست

عاشق بودیم اما رسم عاشقی رو بلد نبودیم❤به خاطر این دنیا باهامون بد تا کرد❤آدماش اذیتمون کردن ❤من همون کسیم که از عزیزترین کسم تو زندگی رنجیدم کسی که خیلی دوسش دارم و داشتم اونم منو دوست داشت منتها جوری ثابت کرد که من افسردگی گرفتم🤚این متن زندگی نامه من بود یه صلوات برای حاجتم بفرس فدای دل مهربونت
والاااا 👍👍👍

باز ببين بعضيا چه بي عاارن ك دلشون خوشه هم همينن و ادامه ميدن اين نكبتو

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2021
همه همینن

وا چرا جمع میبندی 

چند وقت پیش یه خانومی میگفت همه دخترا خرابن😐

عاشق بودیم اما رسم عاشقی رو بلد نبودیم❤به خاطر این دنیا باهامون بد تا کرد❤آدماش اذیتمون کردن ❤من همون کسیم که از عزیزترین کسم تو زندگی رنجیدم کسی که خیلی دوسش دارم و داشتم اونم منو دوست داشت منتها جوری ثابت کرد که من افسردگی گرفتم🤚این متن زندگی نامه من بود یه صلوات برای حاجتم بفرس فدای دل مهربونت
کسی که خودش با خانواده باشه، به خانواده ی کسی فحش نمیده

حرف شما درسته

ولی اکثر مردها به راحتی فحش میدن🤦

دوست دارم به همه کمک کنم ولی اگه درمورد مسئله ای اطلاعات کافی نداشته باشم ترجیح میدم سکوت کنم☺
باز ببين بعضيا چه بي عاارن ك دلشون خوشه هم همينن و ادامه ميدن اين نكبتو

ایده آلای هر کسیو از زندگی مشترک، پدر و برادراش میسازن

وقتی آدم تو محیطی بزرگ شه که فحش دادن موقع عصبانیت مردا عادی باشه، ذهنیتش همین میشه که متوجه مصیبتی که توش گرفتاره نشه

1718