2737
2734
عنوان

کسی هست طبیعی زایمان کرده پشیمون باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 126 پست
من طبیعی زایمان کردم ،تو دوساعت زایمان کردم تو خصوصی زایمان کردم اما چون کیسه ابم پاره شده بود نامرد ...

سزارین اصلا رحمو پاره نمیکنن دهانه ی رحمو میارن بالا بچرو میارن بیرون

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوس ندارم واژنم بخیه بخوره فقط مشکلم همینه،وگرنه بیمارستان خصوصی و ماما میگیرم

ببین همون دوستم نیگفت چون ماها ورزش نمیکنیم اصلا و فعالیت نداریم زندگیمون ماشینی شده پیاده روی نداریم اینجوری میشه که باز نمیشه بعدم میگفت چه کاریه اونهمه فشار و درد خوب ادم سزارین میکنه مگه کاپ طلا میدن 

2728
سزارین اصلا رحمو پاره نمیکنن دهانه ی رحمو میارن بالا بچرو میارن بیرون

اینی که گفتم ماما تو کلاس بارداری گفت

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
منم فکر میکنم اونایی که طبیعی زایمان کردن حقیقتو نمیگن

من طبیعی زایمان کردم بجون بچم خیلی هم راضیم 

فرآیند زایمان درد داره ولی ب بعدش می ارزه

بقول دکترم خوش زا بودن هم خیلی مهمه،،،طبیعی حتما باید بری ی بیمارستان خصوصی با کادر درمان خوب وگرنه بهت سخت میگذره،،،باید بخیه بخوری ک بعدش پشیمون نشی بخاطر سایز و این چیزا

قسمم واسه این خوردم ک گفتی حقیقت و نمیگن

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2738
اره چون فشار میدی بچه بیاد و واژن تنگه باز نمیشه بیشتر که سر بچه بیاد به خاطر همین برش میدن البته مع ...

چقدر بد،اکثرا خانومای ایرانی ارتجاعی هستن حیف نیست با تیغ بریده بشه😥

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
ببین همون دوستم نیگفت چون ماها ورزش نمیکنیم اصلا و فعالیت نداریم زندگیمون ماشینی شده پیاده روی نداری ...

چه میدونم.اوناییکه طبیعی زایمان میکنن فکرمیکنن قهرمان شدن.نمیدونن چه کلاه بزرگی رفته سرشون.وقتی سنشون بره بالا نتونن پا بزارن تو آبه سرد متوجه میشن

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
بخدا همش فیلمشونه.خواهرشوهر منم منو مسخره میکرد سز شدم.خودش سرزایمان دوومش پارگی مقعد دداشت رفت عمل ...

خواهرشوهر با خواهر فرق داره/:

بنظرم هرکدوم بدیای خودشونو دارن خب کلا زایمان سخته اما من از هرچی دکتر متخصص و ماما پرسیدم گفتم طبیعی اگه بتونی خیلی بهتره

باز هرچی صلاح باشه پیش میاد برامون انشاالله راحت باشه

من طبیعی زایمان کردم بجون بچم خیلی هم راضیم  فرآیند زایمان درد داره ولی ب بعدش می ارزه بقول د ...

مرسی گلم از صداقتت،با بخیه مشکلی نداشتی؟جذب شد خودش یا کشیدین تو مطب؟

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
2706