2703
2553
عنوان

کسی هست طبیعی زایمان کرده پشیمون باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 126 پست
اولی طبیعی باشه دومی سز نمیشه انگاری،شاید خوش شانس بودن درد کم کشیدن یا بخیه کم خوردن

چرا میشه

بعدم بستگی به بدن آدم داره واقعا من خودم از طبیعی خیلی میترسم تصمیمم رو طبیعی بود اما همچنان نگرانم شاید طبیعی اپیدورال برم

من خواهرم سزارین شده بعدش تا ۶ ماه شکمش درد داشت پیشه دکترش میرفت میگفت شکمت چربی داره واسه همین بخی ...

دیگه از من بیشتر صدوده کیلو بودم.بحث دردش نیست بحث اینه که وقتی طبیعی باشه تمام زیبایی زنانت از بین میره

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم چاقی زیاد شکم باعث میشه دیرتر جوش بخوره البته افراد چاق زایمان طبیعی بسیار سخت تری دارن

آهان پس به چاقی هم ربط داره،خداروشکر من توده بدنیم نرماله

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
منم دوس ندارم واژنم بخیه بخوره فقط مشکلم همینه،وگرنه بیمارستان خصوصی و ماما میگیرم

خب اگه اینا برات مهمه سزارین کن از الانم با دکترت اتمام حجت کن چون دکتر بی وجدان من اخریا حرفشو عوض کرد و خیلی من سر دووند

2720
اونایی که بچه دوم و سوم کم بخیه میخورن یا اصلا بخیه نمیخورن

ینی زایمان اول طبیعی بخیه زیاد میخوره؟

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
بیچاره مامان من که ۶تا طبیعی زایمان کرده الان افتادگی مثانه داره

شیش تا من خاله بزرگم دوتا طبیعی آورده افتادگی رحم و مثانه داره

شاید دکترش خوب نبوده،الان بیمارستان خصوصی دکتراش عالین بعید میدونم این مشکلات پیشبیاد

اتفاقا خصوصی رفته و دکترش هم به اصطلاح عالی بوده ولی روزی نیست که از خواهرم فحش نخوره بنده خدا

2714
خب اگه اینا برات مهمه سزارین کن از الانم با دکترت اتمام حجت کن چون دکتر بی وجدان من اخریا حرفشو عوض ...

نه من دکترم اینطور نیست،ایشالا خیلی گرون نشه فقط بیشتر از ۱۰تومن نشه

شیش تا من خاله بزرگم دوتا طبیعی آورده افتادگی رحم و مثانه داره

بیچاره مادرای قدیم چقدر سختی کشیدن طفلکیا

من طبیعی زایمان کردم ،تو دوساعت زایمان کردم تو خصوصی زایمان کردم اما چون کیسه ابم پاره شده بود نامردا بهم امپول فشار زدن ،دردش خیلی وحشتناک بود ضربان قلب بچه بالا پایین رفت ،ولی خدارو شکر سالم بدنیا اومد 

همون دو ساعتا اصلا انگار تو رویا بودم ولی خب بعد بدنیا اومدنش دردا رفت وخوابم برد چون دکتر خودم بالا سرم بود خوب بخیه زد اما تنها خاطره بدم از اون امپول فشار بود که نمیدونستم اگر میدونستم نمیذاشتم بزنه

البته بگما تو سزارین هم مشکلات خودشو داره همه فکر میکنن همین برش روی کاره درصورتی که پوست رو به صورت افقی ،ماهیچه رو عمودی ورحممو افقی میبرن یعنی سه تا برش ،در کل هر دو زایمان مشکلات خودشو داره ومادرشدن الکی نیست

البته جهت اطلاع گفتم ،تو روش زایمان بعدیم مُرددم که کدومو انتخاب کنم 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
آهان پس به چاقی هم ربط داره،خداروشکر من توده بدنیم نرماله

نه بابا من خیلی چاق بودم جاریم خیلی لاغر طول درمان دوتاموم یکی بود.من همرو به سز تشویق میکنم هرکی ام انجام داده راضی بوده

ینی زایمان اول طبیعی بخیه زیاد میخوره؟

آره کمتر کسی هست بخیه نخوره

تو ایران همرو برش میدن بخیه میزنن 

بچه دوم سوم اونایی که اولیرو هم طبیعی بودن بدون برش و در زمان کمتری دنیا میاد

2706