2733
2734
عنوان

کسی هست طبیعی زایمان کرده پشیمون باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 126 پست
من خیلی دوست دارم طبیعی زایمان کنم ولی انقد گفتن بده وحشتناکه  جای این که من بگم سز بشم  ش ...

درد دوتاشو کشیدم تا زاییدم

سزارین خیلی بهتره

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
منم سز بودم راضی ام برای درد بعدش هم شیاف استفاده میکنی نمیفهمی راحتم بودم تو بیمارستان فرداش بدو بد ...

خوبه.منم فرداش بلند شدم انقد راحت بودم 

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم سز بودم راضی ام برای درد بعدش هم شیاف استفاده میکنی نمیفهمی راحتم بودم تو بیمارستان فرداش بدو بد ...

خواهر خودمم سزارین شده واقعا راضیه اون اوایل فقط کمی کمردرد داشت،انقدر از طبیعی تعریف کردن دوس دارم طبیعی بشم

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
من خواهرم طبیعی راضیه دختر عموی شوهرم دوتا طبیعی اورده راضیه خودم موندم چیکا کنم ۳۷ هفتم

اگه مادرت و خواهرت زایمان طبیعی راحتی داشتن تو هم راحت گه زایمانت

ولی من درهرصورت طبیعی توصیه نمیکنم چون خودم دردشو کشیدم

2738
خواهرم چرا باید واسه من وانمود کنه/: دخترعموی شوهرمم اگه راضی نبود دومیو سزارین میکرد خب رفت بیمار ...

اولی طبیعی باشه دومی سز نمیشه انگاری،شاید خوش شانس بودن درد کم کشیدن یا بخیه کم خوردن

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
من خواهرم طبیعی راضیه دختر عموی شوهرم دوتا طبیعی اورده راضیه خودم موندم چیکا کنم ۳۷ هفتم

بخدا همش فیلمشونه.خواهرشوهر منم منو مسخره میکرد سز شدم.خودش سرزایمان دوومش پارگی مقعد دداشت رفت عمل کرد بعد که اومده بود میگفت غلط کردم گفتم طبیعی خوبه.الان شوهرش میگه بچه اونم‌میگه بشرط اینکه برم سز بشم

نه مگه میشه سر بچه بزرگه تا مقعد تیغ میزنن برات سرش بیاد بیرون

یه خانومی بود میگفت بعضیا بخیه کم میخورن درسته؟

خواهر خودمم سزارین شده واقعا راضیه اون اوایل فقط کمی کمردرد داشت،انقدر از طبیعی تعریف کردن دوس دارم ...

طبیعی الانم مشکل ساز نشه تو پیری صدرصد مشکل ساز میشه

نه من دوستم ماماست خودش سزارین کرد گفت اگه برش ندیم یهو جر میخوره تا کجا و روده پاره میشه

وا😳😳😳

2706