2703
2553
عنوان

کسی هست طبیعی زایمان کرده پشیمون باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 126 پست

من طبیعی پشیمونم همه جام خط افتاد تا لگنم باز بشه بچه بیاد بیرون و واژن گشاد   و افتادگی رحم و مستانه و بخیه وبرشی که تا مقعد میزنن خیلی ازیت میکنه و توبارداری بعدی خشگ نگهش نداری باز میشه بخیه هات  بعدی سزارین کردم هفته اول ازیت شدم سر دردم که اونم شیاف مسکن زدم خوب بود خداروشکر  از روز اولم شکم نبندی چسبندگی نمیگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من رفتم برا طبیعی بعد ۱۳ساعت درد سزارین شدم

کااااش کااااش برمیگشتم عقب فرش خونمو میفروختم‌میدادم‌ درجا سزارینم میکردن اون ۱۳ساعت عذاب واقعی بود بعد یکسال هنوز کابوس میبینم‌دکتر زنان نمیتونم برم‌ از ترس

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
دردش

بخیه هم خوردین؟

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
2720
من رفتم برا طبیعی بعد ۱۳ساعت درد سزارین شدم کااااش کااااش برمیگشتم عقب فرش خونمو میفروختم‌میدادم‌ د ...

خدا بهت آرامش بده عزیزم

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
بخیه هم خوردین؟

اره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
من سزارین بودم و خیلی راضیم. چون آناتومی بدنم بهم نخورده فقط خط سزارین هست. 

من درد طبیعی کشیدم بعدش سزارین شدم. درد سزارین در برابر طبیعی شوخی بود اصلا. 24ساعت درد کشیدم

اما خب کسایی هم بودن که راحت طبیعی زایمان کردن دیگه بعدشو نمیدونم🤷‍♀️

2714
من رفتم برا طبیعی بعد ۱۳ساعت درد سزارین شدم کااااش کااااش برمیگشتم عقب فرش خونمو میفروختم‌میدادم‌ د ...

منم مثل تو بودم.ولی خودم خیلی اسرار داشتم طبیعی زایمان کنم

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم

منم سز بودم راضی ام برای درد بعدش هم شیاف استفاده میکنی نمیفهمی راحتم بودم تو بیمارستان فرداش بدو بدو میکردم جون بچم یه مشکلی داشت باید حل میشد شوهرم تعجب کرده بود میکفت خوبی الان!

من خیلی دوست دارم طبیعی زایمان کنم ولی انقد گفتن بده وحشتناکه  جای این که من بگم سز بشم  شوهرم گیر داده حتما باید سز بشی طبیعی میمیری واقعا اگه تجربه دارین بگین طبیعی یا سزارین کدوم بهتره

من فقط دردشو کشیدم بچه ام‌نیومد نابود شدم

خیلی سخته واقعا 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
من طبیعی پشیمونم همه جام خط افتاد تا لگنم باز بشه بچه بیاد بیرون و واژن گشاد   و افتادگی رحم و ...

امکانش هست کسی تو طبیعی بخیه نخوره؟

من خواهرم طبیعی راضیه دختر عموی شوهرم دوتا طبیعی اورده راضیه خودم موندم چیکا کنم ۳۷ هفتم

بنظر من اونام راضی نیستن الکی دارن وانمود میکنن

2706