1874
2019

کسی هست طبیعی زایمان کرده باشه پشیمون باشه؟یا کسی هست سزارین شده باشه الان پشیمون باشه؟به هیچ وجه دوس ندارم دعوا بشه تو تایپک اگر بشه قفل میکنم لطفا به نظرات همدیگه احترام بزارین و بدون تعصب و صادقانه جواب بدین مامانای مهربون خیلیا منتظرن تجربیاتتونو بخونن❤

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💗اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

من طبیعی پیشمانم

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍
من طبیعی پیشمانم

دلیلشم بگین لطفا ماها بی تجربه هستیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💗اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

خانم های خوش تیب اگه دنبال شال های شیک  با قیمتهای عالی برای عیدتون هستین پیج ما رو از دست ندین

2023

دلایلشم بگید بدونیم

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
چرا

خیلی درد داره واقعا خیلی سختی کشیدم 

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍
2011
عمرا داغونم شده باشن میگن طبیعی خوبه یه تعصب و غیرت خواستی دارن رو طبیعی    

منم فکر میکنم اونایی که طبیعی زایمان کردن حقیقتو نمیگن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلشم بگین لطفا ماها بی تجربه هستیم

دردش

چرا عزیزم ؟

درد زیاد

2000

من طبیعی پشیمونم همه جام خط افتاد تا لگنم باز بشه بچه بیاد بیرون و واژن گشاد   و افتادگی رحم و مستانه و بخیه وبرشی که تا مقعد میزنن خیلی ازیت میکنه و توبارداری بعدی خشگ نگهش نداری باز میشه بخیه هات  بعدی سزارین کردم هفته اول ازیت شدم سر دردم که اونم شیاف مسکن زدم خوب بود خداروشکر  از روز اولم شکم نبندی چسبندگی نمیگیری

من رفتم برا طبیعی بعد ۱۳ساعت درد سزارین شدم

کااااش کااااش برمیگشتم عقب فرش خونمو میفروختم‌میدادم‌ درجا سزارینم میکردن اون ۱۳ساعت عذاب واقعی بود بعد یکسال هنوز کابوس میبینم‌دکتر زنان نمیتونم برم‌ از ترس

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
دردش

بخیه هم خوردین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2022