2726
عنوان

20میلیونمون رف تروخدا بگید چیکار کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 22 پست
اسی تو الان میتونی از یک نفر شکایت کنی حداقل بهت میگن کلاهتو برداشتن منو بگو تمام پس اندازم تو بورس ...

واقعا

این بیشتر سوختن داره😥😥😥

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍
لااقل قبلش یه تحقیقی میکردید چرا ماشین تو پارکینگه 

رفتیم پرسیدیم راهنمایی رانندگی ام گفت بخاطر گواهینامه اس. بعد که بازرس فرستادن ماشینو ببینه که درش بیاریم گفتن اتاق تعویضه اصلا نمیشه درش اورد حالا افغانیه میگه من خبر نداشتم از این قضیه. هوف چقد بی عقلی کردیم ما اخه 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمایشگاه ماشینم جای یه عده گرگه که فقط دنبال پورسانت خودشونن یه ماشین گرفتیم نه طرف کارت سوخت میده ن ...

یکی از دوستای شوهرمم همین موضوع واسشون پیش اومده بود رفته بود به طرف گفته بود اگه نزنی به اسمم ماشینو میدم داداشم بره سیستان تا میتونه مو.اد بار بزنه اگه گیر بیفته پای تو که صاحب سندی گیر میفته طرف ترسیده یود فوری زده بود به اسمشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2728
ولی پروسه طولانیه اصلا رو ۲ ماه و ۷ ماه حساب باز نکن.

وای خدا. تااون موقع ام دیگه اون بیست تومن دیگه کامل بی ارزش میشه هیچی ام نمیشه باهاش خرید. دلم میخواد برم تا میخوره بزنمش بخدا سرم داره منفجر میشه از حرص

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
وای خدا. تااون موقع ام دیگه اون بیست تومن دیگه کامل بی ارزش میشه هیچی ام نمیشه باهاش خرید. دلم میخوا ...

ناراحت نشی عزیزم ولی کارتون خیییلی بی عقلی بوده مثل روز روشنه ماجرا چیه الکی الکی واسه خودتون دردسر درست کردید.

مادر یه نی نی 👶
ناراحت نشی عزیزم ولی کارتون خیییلی بی عقلی بوده مثل روز روشنه ماجرا چیه الکی الکی واسه خودتون دردسر ...

اره واقعا اونهمه ام ب شوهرم گفتم نصفشو بده نصف دیگه شو نگه دار ماشینو درآوردیم بعد بده. گرچه همبنم بی عقلی بود ولی باز حداقل نصفشو نمیداد بهتر بود ولی بدون اینکه بهم بگه همشو داده بود هعععی هعععی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘