2703
2553

فک کنم این موقع کسی نباشه مجبورم شب دوباره تاپیک بزنم. خیلی ناراحتم دارم دیوونه میشم یه اقای افغانستانی ماسین تو پارکینگ فروخت بهمون به قیمت 20میلیون گفت چون گواهینامه نداشتم ماشین پارکینگه ارزون میدم دربیارین. مام 20میلیون دادیم و قولنامه دستی با یه شاهد نوشتیم سند به اسم یکی دیگه اس که تو یه شهر دیگه اس ما قولنامه ای خریدیم بعداز 3یا4ماه بدو بدو الان فهمیدیم ماشین اتاق تعویضه و اصلا نمیشه از پارکینگ درش اورد زنگ زدیم مرتیکه میگه من پول رو خرج کردم ندارم بدم برید شکایت کنید امروز رفتیم شکایت کردیم ولی یکی میگفت کمه کم دوسال طول میکشه یسره تو راه دادگاه باید باشید طرف هیچ مال و اموالی ام نداره حالا ما باید چیکار کنیم خدایا دارم دیوونه میشم با کلی بدبختی اون پول رو جور کردیم حتی یه گوشواره مامانم یادگاری داده بود اونم فروختیم واسه ماشین خریدن. سرم داره میترکه از حرص دارم دیوونه میشم بخدا اگه نده پول رو یا قسطی کنن چی. اخه مثلا با ماهی 500یا 600که تا 20تومن بگیریم چندین سال طول کشیده

تیکر چهار سالگی دخترمِ😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من بعدشو نمی دونم اما قبلش رو باید به کارشناس نشون میدادید

متاسفانه فکر کردید برد کردید اما هیچ ارزونی بی علت نیست اونم چی ماشین!

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2714

لااقل قبلش یه تحقیقی میکردید چرا ماشین تو پارکینگه 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

اتوگالری رو پس برا چی گذاشتن

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!

اسی تو الان میتونی از یک نفر شکایت کنی حداقل بهت میگن کلاهتو برداشتن منو بگو تمام پس اندازم تو بورس دود شد رفت شکایت قاضی روهم که به قاضی نمیشه برد 😥

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
اموالی داشته باشه میتونین توقیف کنین و ب این راحتیام نیس 

اخه هیچی نداره حتی کارت بانکی ام نداره چوت افغانیه. کارت دوستاش دست اینه.ما اون پولو ریختیم ب حساب دوستش. البته دوستش گفت میام شاهدتون میشم میگم ک پول ریختین براش 

واقعا الان میفهمم چقد احمقیم ما 

خدایاااا

تیکر چهار سالگی دخترمِ😘😘😘
اتوگالری رو پس برا چی گذاشتن

نمایشگاه ماشینم جای یه عده گرگه که فقط دنبال پورسانت خودشونن یه ماشین گرفتیم نه طرف کارت سوخت میده نه میاد سند بزنه تازه کاشف به عمل اومد صاحب اصلی خود نمایشگاه داره 

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2706