2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسرم چهارسالشه تخته وایت برد برام خط می‌کشه من اون خط رو تبدیل به یه نقاشی میکنم،یا والیبال با توپ اسفنجی،یا چشماش رو می‌بندم میگم یه چیزی رو لمس کنه حدس بزنه چیه،یا بادکنک میندازه بالا میگم مثلا رو فرش مواد مذابه نباید بزاری بیوفته رو فرش،سنگ گلدان گرفت تو تشت ریختم باهاش بازی کنه

دخترم دوس داره مامان بشه من بچش باشم یه آشپزخونه اسباب بازی داره برام یعنی غذادرست میکنه یه خونه بازی هم داره گاهی میگه بیا همسایه بازی.بازی فکری هم داره تو گوشیم براش برنامه کودک ریختم روزی یه ساعت میدم دستش تلوزیون شبکه پویا گاهی نگاه میکنه وقتی ظرف میشورم گیر میده ک منم باید بشورم میزارم بیاد رو کابینت ظرف بشوره خونه عموش طبقه بالامونه میره گاهی پیش دخترعموش

خسته ام😔
چند روزه با دخترم قایم موشک بازی میکنم یاد نمیگیره به نظرتون زوده واسه سنش؟ وقتی چشم میذاره نگاه میک ...

دختر من سه سال و نیمه ست بلده اوایل میگفت میرم فلان جاقایم میشم بهش یاد دادم حساس نشو اگه بقیه کاراش خوبن اینم یادمیگیره

خسته ام😔
2706