2737
2734

مثلا ترکیب رنگ های مکمل یا متضاد دیگه مد نیست ؟ یکی از بچه ها میگه دیگه یه رنگ رو پر رنگ کم رنگش رو ست می کنن نه چند رنگ راست میگه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلا از نظر زیبایی بصری بهتر که ترکیب رنگ ها رعایت بشه و از پوشیدن بیش از سه رنگ متفاوت جدا جلو گیری بشه و ترکیب رنگی رعایت بشه.

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !
کلا از نظر زیبایی بصری بهتر که ترکیب رنگ ها رعایت بشه و از پوشیدن بیش از سه رنگ متفاوت جدا جلو گیری ...

منم می خوام همین رو رعایت کنم اما یکی از بچه ها میگه تک رنگ تو طیف های مختلف مد 

2738

ست گردن الان مثلا یه تکه از کیفت و یه قسمت رنگ روسریت یا دکمه لباست اینجوری ست میکنن . مثلا عینکی اینجوری دیگه 

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔

تاپیک قبلی رو خوندی ،نمیدونم طیف رنگی هم به نظرم برای تنوع می‌تونه جالب باشه ولی برای ست کردن ازطبیعت الهام بگیر اینو یکی از سخنرانان غربی هم می‌گفت ،مثلابه رنگ زنبور نگاه کن زردو مشکی حتی نوع ترکیب کدوم بیشتره یامثلا گل رز سرخ وسبز یارنگ پرنده ها ،یارنگ درخت سبز وقهوه ای وفصل بهار باشکوفه های ریز صورتی و...

منم می خوام همین رو رعایت کنم اما یکی از بچه ها میگه تک رنگ تو طیف های مختلف مد 

نه لازم نیس که حتما همشون مثلا ابی باشن شما میتونین از رنگ های مختلف که با هم تعادل دارن استفاده کنین مثلا رنگ ابی با یک شال لیمویی کمرنگ، برای ست کردن لباس مطالب عالی تو اینترنت هست، یه مطالعه کوچک کینین کاملا متوجه میشین

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !
نه لازم نیس که حتما همشون مثلا ابی باشن شما میتونین از رنگ های مختلف که با هم تعادل دارن استفاده کنی ...

مطالعه کردم ولی یکی گفت کلا تک رنگ مد شده وگرنه ترکیب متضاد ها و مکمل ها رو بلدم 

تو خیابون که مردم نگا کنی یا لباسای بازیگران و... مد معلوم میشه دیگه چیز سختی نیس که! 

مشکل اینه که خیابون نمیشه رفت 

تو سایتا ببین مد امسال چیه

2706