1874
1993

و باعث میشه اونم بهت فکر کنه؟، من الان چندین ماهه دارم به یکی فکر می کنم، بخاطر کار هر روز باهاش در ارتباطم

بالا بلند، چشمون درشت و سیاه، وای وااای😍😂⁦✌️⁩

کاش اینجور باشه😶

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

حالا رو حساب اینکه اونم بهت فک میکنه زندگیتو نابود نکن روانی میشیا هی به یه نفر فک کنی و ندونی اونم میخوادت یا نه ممکنه بعدا بدجوری بخوره تو ذوقت

اگر قابل دونستید اینستا فالو کنید:  shaghayegh.law@😍تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

2000
2006

من یه زمانی فکر میکردم الکیه

ولی واقعا همچین چیزی وجود داره بخاطر دنیای موازی

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... جدیدا به نوروسرجری علاقه مند شدم :))) دعا کنید تا آخر اینترنی ازش متنفر بشم چون اگه عاشقش بشم دیگه نمیتونم ازش دست بکشم زندگیم میره رو هوا اگه تخصص نورو بخونم
قبل از اینکه دوست بشیم که منو نمیشناخت پس نمیتونست بهم فکر کنه 

خب من الان اونو میشناسم , اونم منو میشناسه، چهار ماهه در ارتباطیم، ممکنه بهم فکر کنه؟

بالا بلند، چشمون درشت و سیاه، وای وااای😍😂⁦✌️⁩
چجوری ؟؛ از کجا میدونی؟

اولین بار که اسم دنیای موازی شنیدم توی کلاس بیوشیمی اوایل ترم ۲ بود

بعد به نظرم جالب اومد رفتم کلی مقاله و اینا درموردش خوندم وای بازم باورم نشد

این سه چهار ماه اخیر اتفاقاتی که برام افتاد دیدم واقعا هم دنیای موازی وجود داره

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... جدیدا به نوروسرجری علاقه مند شدم :))) دعا کنید تا آخر اینترنی ازش متنفر بشم چون اگه عاشقش بشم دیگه نمیتونم ازش دست بکشم زندگیم میره رو هوا اگه تخصص نورو بخونم