2410
2553
عنوان

مهریمو ی مقدارشو بخشیدم پشیمونم ..بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 26 پست
۱۱۴ تا میشه یه میلیارد

یه میلیارد پولی نیس

حتی باهاش یه خونه ۴۰متری نمیتونی بخری

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز فعلا طلاق نگرفتم ..ی جلسه تشکیل شد با بزرگترا فامیل   ...ولی خب دادگاه مهریه امو هنوز ...

قصد ازدواج مجدد داری؟

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
2720
2714
حالا راسته میگن اگه ببخشی اجرشو خدا میده؟ الان شما از ازدواج دومت راضی ای؟؟؟شوهرتم قبلا ازدواج مجدد ...

والا اگه اجرش اینه که واقعن خدا بهم داده

شوهرم به حدی خوبه که بخدا بعضی وقتا میگم خدا من چیکار خوبی  کردم این ادمو سرراهم گذاشتی دوسال ازدواج کردم از چشم خودم بدی دیدم از اینه نه 

نه شوهرم ازدواج اولش بود

خب خداروشکر...خداکنه خداهم اجر این کارمو بده

ببین ولی اگع راه داره بیشتر بگیر 

چرا میخای جدا بشی اگه طرفت اذیتت کرده توام تلافی دربیار سرش بچه نداری که پاگیرت کنه