2726

بچه ها من میخام توافقی جدا شدم .مهریم ۳۱۴ هست بعد  موقع توافق  دیگه و ب احترام بزرگترا  گفتم ۱۴ تا سکه ... کم نبود؟؟تو فامیل یا خودتون چطور توافق کردین؟؟ هنوزم وقت هست بزنم زیرش اما دادگاه مهریمو قسطی کرده نمیدونم چ حکمی داده...بهترین راه چیه؟

۶سال عروسی کرده بودم بچه ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۴تا سکه؟؟

همونم میبخشیدی

چه اشتباه بزرگی کردی

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
2728
یعنی میگی توافق نکنم؟؟؟ 

ینی چی توافق نکنم؟؟

الان داخل سند ازدواجت چی نوشته شده قسمت مهریه؟

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

اهان

ینی توافق کردی ۱۴سکه بگیری جدا شی

۱۴ تا خیلی کمه

۱۱۴تا بگیر حداقل

ینی چی توافق نکنم؟؟ الان داخل سند ازدواجت چی نوشته شده قسمت مهریه؟

هنوز فعلا طلاق نگرفتم ..ی جلسه تشکیل شد با بزرگترا فامیل   ...ولی خب دادگاه مهریه امو هنوز لغو نکردم اگه توافق نکنم قسطی میشه و اون میتونه طلاقمم نده

2706